YouTube

Parke nie wytrzymał i oblał wodą Don Kasjo! Dymy na Face 2 Face

Oliwier Orłowski -
Parke Kasjo
Parke Kasjo
YouTube - - Dodane przez Oliwier Orłowski

Parke nie wytrzymał i oblał wodą Don Kasjo! Dymy na Face 2 Face

FAME MMA 10 coraz bliżej, a atmosfera z dnia na dzień staje się bardziej napięta. Jak wiemy, main eventem na sobotniej gali będzie walka Normana Parke z Don Kasjo. W środę (12 maja) mogliśmy oglądać Face 2 Face z obydwoma zawodnikami. W jego trakcie padł rekord obecnych widzów – razem było ich aż 130 tysięcy. Jak się spodziewano, było naprawdę ciekawie.

W środę o godzinie 20.00 mogliśmy obejrzeć transmisję z występu Normana Parke oraz Don Kasjo. Norman jako pierwszy zawodowiec w federacji FAME MMA już w sobotę stoczy walkę Don Kasjo, profesjonalnym i dotychczas niepokonanym pięściarzem. Napięcie podczas live’a sięgnęło zenitu. Swoją opinię o wygranej przedstawiali po kolei Alan Kwieciński, Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka i Amadeusz „Ferrari” Roślik. W trakcie ostrej wymiany zdań Irlandczyk w pewnym momencie nie wytrzymał i oblał Kasja wodą. Uczestnicy gali rzucili się na siebie. Na szczęście ochrona zareagowała w porę i nikomu nic się nie stało. Po raz pierwszy w historii federacji zawodnicy nie mogli się uspokoić, więc zapadła decyzja, aby na krótką chwilę przerwać transmisję. Puszczono reklamy, a po kilku minutach oddechu goście programu ponownie zasiedli na swoich miejscach.

fot. kadr z FAME 10 F2F: Don Kasjo vs Parke (Face 2 Face), YouTube.com/FAME MMA

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming
Dying Light 2 będzie większym sukcesem niż Cyberpunk 2077?
Dying Light

Cyberpunk po swojej wielkiej premierze według większości graczy okazał się po prostu średniakiem. Była to duża porażka polskiego studia CD Projekt Red. Ale czy była to ostatnia gra, na którą czekało tak wiele osób? Okazuje się, że nie. Zapomnieliśmy o jeszcze jednej produkcji... Dying Light 2 od Techlandu. Czy okaże się ona lepsza od Cyberpunka? Tego dowiemy się jeszcze w tym roku.

Rap
„Anastazja” i piękny klip. Szczyl wchodzi do gry w wielkim stylu!
Anastazja

Na początku maja Szczyl wreszcie przerwał ciszę. Ogłosił, że dołączył do Sony Music, a kilka dni później zapowiedział swój pierwszy singiel nakładem wytwórni. "Anastazja" to świetny początek i najmocniejszy dotychczas kawałek rapera.