Hip Hop,News

Pastor Kanye West! Raper prowadzi… niedzielne posługi

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Pastor Kanye West! Raper prowadzi… niedzielne posługi

„I made Jesus Walks, I’m never going to hell” – nawijał kiedyś Yeezy. Widocznie nie jest do końca pewien swoich zasług, bo poszedł o krok dalej. Zresztą, nie zrobił tego w pojedynkę.

O co chodzi? Kanye prowadzi cykl spotkań pod nazwą „Sunday Service”. Nie mają one formy zwyczajowej mszy, a są raczej czymś w rodzaju… hołdu dla Boga poprzez muzykę? Raperowi towarzyszy chór gospel, a on sam wykonuje przeróbki swoich hitów właśnie w konwencji pieśni religijnych.

Z nagrań, które masowo zaczęły pojawiać się w internecie, bije pozytywna atmosfera. Wszyscy na biało i Kanye, jako muzyczny pastor i dyrygent z kolorowymi włosami. Czy podczas niedzielnych spotkań doczekamy się jakichś zajawek z nadchodzącego albumu „Yandhi”? Cóż, tego nie wie nikt, bo póki co, West „ogranicza się” do zapodawania znanych szlagierów w nowych aranżacjach.

Cholera, gdybyśmy byli autorami numeru, który wywołuje tyle pięknych emocji, to też byśmy nie wierzyli, że trafimy do piekła:

Jesus Walks

A zaczęło się od… Kim Kardashian. Żona chicagowskiego rapera zapowiedziała cykl spotkań na początku tego roku.

Na same zbory (?) przychodzą różni ludzie związani z Kanye i wytwórnią GOOD Music. Był już Kid Cudi, była 070 Shake, a także CyHi The Prynce.

Inicjatywa bardzo ciekawa, choć nie do końca wiemy, czy ma w ogóle coś konkretnego na celu. Wygląda na to, że Kanye i najbliżsi po prostu chcą miło spędzić czas, przy okazji chwaląc Boga. To co? Czekamy na pojawienie się Lecrae na trackliście „Yandhi”? Na Tau raczej nie ma co liczyć.

fot. kadr z klipu „Kanye West – POWER”, youtube.com/Kanye West

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Ruby vs Kali: Przed całą Polską wyzywam cię na solo

No dzieje się. Wczoraj pisaliśmy dla was o beefie Filipek vs Tomb. Chwilę wcześniej o Szpaku i Bezczelu, którzy - chociaż formalnie nie rozwiązali sporu - chyba zbliżają się do jego końca. Dziś na arenę wchodzi kolejny duet gladiatorów : Ruby i Kali. Let’s get ready to rumble!

News,Streetwear
Klasyka vs industrializm: dwa podejścia Abloha do projektowania

Od ogłoszenia Virgila Abloha dyrektorem kreatywnym Louis Vuitton minął już prawie rok. Obaw, czy Amerykanin poradzi sobie w świecie "wysokiej mody", nie brakowało. Jak pokazują wyniki finansowe, Louis Vuitton (a w zasadzie całe LVMH) radzi sobie jednak lepiej niż kiedykolwiek. Dziś przyjrzymy się dwóm różnym podejściom do projektowania Virgila – we wspomnianym LV i jego własnej marce, Off-White.