Hip Hop,News

Pezet z nową płytą! Dostaliśmy klip, ruszył preorder!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Pezet z nową płytą! Dostaliśmy klip, ruszył preorder!

Spodziewaliśmy się rozmaitych rzeczy po ostatniej wrzutce Pawła z Ursynowa na facebooku, ale teraz to już pewne – Pezet wypuszcza nowy album! „Muzyka Współczesna” już jest dostępna w preorderze, a promuje ją fenomenalny kawałek na bicie Auera.

„Obrazy Pollocka” bo o nich mowa, zapowiadają nowe wydawnictwo warszawskiego rapera. Powiedzieć, że jest dobrze, to nic nie powiedzieć. Zwłaszcza, że kawałek zapowiada nową płytę! Zresztą, sprawdźcie sami:

Robi wrażenie, co? I to nie tylko forma, w jakiej jest Paweł, ale także świetny klip. Takiego konceptu mind-controllingu wcześniej chyba (?) nie było. Zresztą całość robi takie wrażenie, że zbieramy gremialnie szczęki z podłogi. U sąsiada. Piętro niżej. Co tu dużo mówić, czekamy z rękoma wiadomo gdzie (na pulsie). Preorder płyty dostępny na pezet81.pl.

fot. kadr z klipu „Pezet – Obrazy Pollocka (prod. Auer)”, youtube.com/Koka Beats

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Otsochodzi wystąpi na Festiwalu w Opolu! Trafi w gusta publiczności?

Kariera Otsochodzi po wydaniu "Nowego koloru" nabrała szybszego tempa. Jego nowy kolorowy styl, trafił nie tylko w gusta słuchaczy, ale zapewnił mu również kontrakty reklamowe z dużymi firmami, co "Miłość" tylko ugruntowała. Już za kilka dni raper będzie mógł w swoje muzyczne CV wpisać kolejne spore wydarzenie. 17 czerwca Otsochodzi wystąpi na deskach opolskiego amfiteatru podczas 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Czy występując przed opolską publicznością, raper zaskarbi sobie przychylność nowych fanów?

Felieton,Hip Hop,Wyróżnione
Raperzy, którzy nazwali się pierwszymi

Franek Kimono, Liroy, Kazik, Deuter, Magik, a może Karramba? Trudno jest ze stuprocentową pewnością wskazać pierwszego polskiego rapera. Na pewno jednak mogę wskazać tych, którzy się nimi tytułują, bo mamy 2019 rok a jest ich… coraz więcej.