Hip Hop,News

Playboi Carti aresztowany! I… już wypuszczony?

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Playboi Carti aresztowany! I… już wypuszczony?

Playboi Carti co jakiś czas popada w problemy z prawem, ale raczej dość szybko udaje mu się z nich wydostać. W zeszłym roku miał pobić kierowcę autobusu, a w 2017 szarpać ze swoją dziewczyną na lotnisku w Los Angeles. Tym razem, o czym wcześniej nie zdążyliśmy nawet poinformować, został zatrzymany w swoim Lamborghini…

Jak podaje Atlanta Journal-Constitution, Playboi Carti jechał wraz z pasażerem, Jaylanem Truckerem. Miał niewłaściwie wyminąć pojazd ratunkowy oraz posiadać nieważną naklejkę na tablicy rejestracyjnej. Przy okazji jednak policjanci znaleźli u niego podobno 12 torebek marihuany, Xanaxu, kodeiny i oksykodonu, więc ostatecznie został aresztowany pod zarzutem posiadania broni i narkotyków.

Fot. Clayton County Sheriff’s Office

Gdy ludzie zaczęli pisać w internecie „Free Carti”, okazało się, że w piątek raper został wypuszczony z aresztu w przeciwieństwie do Truckera. Informację tę potwierdził na Twitterze Gunner Stahl, czyli fotograf i przyjaciel Carti’ego. Wpis ten został jednak usunięty.

Źródło: XXL Magazine

fot. kadr z klipu „Playboi Carti – wokeuplikethis*” ft. Lil Uzi Vert (Official Video)”, YouTube.com/Playboi Carti

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Quavo pomaga w walce z koronawirusem!

Parę dni temu zastanawialiśmy się, jak wypadnie "Culture III". Jak poinformowali Migos, prace nad albumem trwają, ale ze względu na pandemię trochę się wydłużą. W między czasie z okazji urodzin Quavo grupa zagrała parę nieopublikowanych kawałków podczas transmisji na żywo na Instagramie. Ale to nie jedyna rzecz, którą 29-letni już raper postanowił zorganizować.

Hip Hop,News
„Chciałbym na pewno zrobić kawałek z schafterem.” – Z kim jeszcze Quebo chce nagrać numer?

Quebonafide to bezapelacyjnie czołowa postać polskiej sceny rapowej, dlatego nie ma się co dziwić, że młodzi MC inspirują się nim, a ich największym marzeniem jest nagranie z nim kawałka. Wszyscy chcą współpracować z nim, ale to wcale nie oznacza, że Kuba nie potrafi postawić się po drugiej stronie barykady. Są bowiem raperzy, z którymi on sam chciałby nagrywać, co zresztą zdradził w trakcie rozmowy w Kanale Sportowy.