YouTube

Podcast Gonciarza i Quebonafide: „Let’s be clear”

Michał Szyndler -
podcast gonciarza i quebonafide
podcast gonciarza i quebonafide
YouTube - - Dodane przez Michał Szyndler

Podcast Gonciarza i Quebonafide: „Let’s be clear”

Nie tak dawno temu informowaliśmy, że Quebonafide został twarzą polskiej edycji akcji „Let’s be clear”. To kampania organizowana przez markę Sprite. Tym razem, w ramach projektu powstał podcast nagrany przez Quebonafide we współpracy z Gonciarzem. Gościem pierwszego odcinka był fighter, Izu Ugonoh. Jak prezentuje się podcast Gonciarza i Quebonafide?

„Słyszymy się niebawem”

Tak kilka dni temu Quebonafide zapowiadał efekty współpracy z marką. Fani snuli rozmaite teorie na temat zbliżającego się projektu. Wśród nich dominowało oczywiście przypuszczenie, że Quebonafide zaskoczy nas nowym kawałkiem. Otóż, nie tym razem. Zamiast nowego utworu otrzymaliśmy podcast Gonciarza i Quebonafide.

Wybór Gonciarza jako współprowadzącego jest moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem. Jego podcasty to w ogóle bardzo ciekawe zagadnienie. Mimo, że nie zdobywają olbrzymich zasięgów, są naprawdę dobrze poprowadzone, a Gonciarz potrafi wydobyć z rozmówcy dużo ciekawych rzeczy. Udowadniał to w rozmowach choćby z Jakubem Żulczykiem, Frizem, i Wojtkiem Sokołem.

Podcast Gonciarza i Quebonafide

Może to i lepiej, że zamiast nowego kawałka otrzymamy serię podcastów. W końcu to okazja, żeby poznać Quebo od nieco innej strony. Dobrze wiemy, że fani cieszą się z występów ciechanowskiego rapera w wywiadach i długich rozmowach. Pokazuje to choćby popularność różnych „shortów” z rozmowy Quebonafide z Wojewódzkim albo Hejt Parku z jego udziałem.

Pięściarz, aktor i ciekawy rozmówca

Pierwszym gościem Gonciarza i Quebonafide był Izu Ugonoh. Bohater odcinka zajmuje się sztukami walki w różnych formułach – od boksu po MMA. Występował również w filmach, między innymi w „Drogówce”  Smarzowskiego, gdzie zagrał epizodyczną rolę.

W prawie półtoragodzinnej rozmowie Gonciarz, Que i Ugonoh poruszyli wiele interesujących tematów. Rozmawiali oczywiście o sztukach walki i o początkach fighterskiej kariery ich gościa, ale także choćby o wpływie bogactwa na ludzi i własnych doświadczeniach związanych ze sztucznością życia w Las Vegas. Widać, że decyzja o doborze prowadzących była trafiona, a panowie bardzo dobrze się dogadują. Rozmowa z Ugonohem była dynamiczna i interesująca. Możemy mieć nadzieję, że po udanej pierwszej rozmowie panowie utrzymają poziom, a kolejne odcinki będą równie ciekawe.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Travis Scott rozpoczyna współpracę z Dior!
Travis Scott

Travis Scott to postać niezwykle barwna. Osiągnął wiele nie tylko w branży muzycznej. Jego wszechstronność sprawiła, że trudno nazywać go wyłącznie raperem, mimo, że to muzyka przyniosła mu sławę. Tego lata przygotował on kolejny projekt, którym zamierza podbić salony modowe całego świata. Czego możemy się spodziewać?

YouTube
Wardęga i Revo wspólnie zrobią podsumowanie scamerskich działalności influencerów!
Wardęga

Współprace w świecie mediów i portali społecznościowych to nic dziwnego. Już od dawna znane osoby kooperują, aby reklamować pewne produkty. W zamian za reklamę otrzymują wynagrodzenie pieniężne. Cały ten system opiera się na widowni, którą dany influencer posiada. Im większa widownia, tym większe wynagrodzenie oraz więcej współprac. Część rzekomych kolaboracji jest najzwyklejszym oszustwem. Już niedługo Wardęga wraz z Revo przygotują dla nas podsumowanie przekrętów znanych influencerów. Jak się okazuje, lista może być naprawdę długa.