Hip Hop,News

Polak na imprezie DJ Khaleda? [VLOG]

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Polak na imprezie DJ Khaleda? [VLOG]

Nowy Jork to mikroświat, w którym często ważą się losy całych branż. Nic dziwnego, że imprezują tam najbardziej wpływowi gracze na rynku. DJ Khaled to postać instytucja, która na swoich płytach gościła całą śmietankę amerykańskiego rapu. Na jednej z imprez, Khaled gościł także nas i ogłosił premierę dokumentu na swój temat, który już możecie obejrzeć za pośrednictwem Tidala – KLIK.

Maks Gepner wyruszył do Nowego Jorku dzięki zaproszeniu Sony i Tidal Polska. Podróż nie była jednak usłana różami, bo pojawiły się pewne przeszkody natury logistycznej. Nie ma jednak tego złego, bo Maks mógł skierować oko kamery na nieprzewidziane atrakcje. Co powiecie na Wu-Tang District czy landmarki z popularnych seriali?

Ale to niejako przy okazji, bo nadrzędnym celem jest impreza i DJ Khaled. Całą relację możecie zobaczyć na naszym kanale. Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
O tym jak schafter ukradł bit, tylko że nie ukradł

Branżowe piekiełko. Lubimy szukać afer i potknięć u osób, które odnoszą jakiś sukces. Akurat złodziei bitów w polskim rapie trochę było, więc na tym punkcie jesteśmy wyczuleni na maksa.

Hip Hop
Koniec Lil Nas Xa? Recenzujemy 7 EP!

One Hit Wonder? Być może część branży będzie musiała to odszczekać. Jednak nie dlatego, że 7 EP jest takim dobrym projektem, po prostu prawdopodobnie znowu chwyci, a wizja marketingowa jest dosyć konsekwentna w swojej niekonsekwencji.