Hip Hop,News

Policja dostała zgłoszenie o broni i narkotykach. Okazało się, że raperzy kręcą klip

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Policja dostała zgłoszenie o broni i narkotykach. Okazało się, że raperzy kręcą klip

Niecodziennie zdarzają się takie sytuacje, więc można mocno się zdziwić. Wszystko miało miejsce oczywiście w USA, ale zaraz przekonacie się, że polska wersja tego scenariusza spokojnie mogłaby się wydarzyć. Wróćmy jednak do Southlake, bo to tamtejsi policjanci otrzymali niepokojące zgłoszenie. Zawiadamiający twierdził, że zobaczył przed domem czterech uzbrojonych mężczyzn, którzy robią sobie zdjęcia. Policjanci niezwłocznie ruszyli na miejsce, zatrzymali podejrzanych i zabezpieczyli teren.

Mężczyźni nie utrudniali sytuacji i od razu przyznali, że przyjechali kręcić rapowy klip, tylko po prostu pomylili dom, pod który mają podjechać. Brzmi jak niezła ściema? Może i tak, ale broń okazała się być replikami, kamizelki kuloodporne były fałszywe, a kokaina to po prostu cukier w papierowych paczkach. Policjanci przyznali, że sprzęt wyglądał naprawdę fachowo, więc nie dziwią się, że ktoś to zgłosił i są wdzięczni za reakcję.

On Monday, August 5th at around 7:30pm, Southlake officers were dispatched to the Ten Bar Court area. A caller stated…

Southlake DPS 发布于 2019年8月8日周四

Szczęśliwym pechowcom nie postawiono zarzutów, a policjanci mogli odetchnąć z ulgą. W świetle ostatnich zamachów w USA, to mogło skończyć się inaczej. A wracając do Polski – jak sami widzicie, z fejkowymi rekwizytami też można nieźle narobić komuś stracha, więc przestroga dla wszystkich raperów – nie kręćcie się z „bronią” po nieznanej okolicy. Po znanej lepiej też nie. Może się skończyć źle – na przykład tak, jak wtedy, kiedy policja aresztowała Tekashiego za wyprowadzenie tysiąca osób na ulicę, żeby nakręcić street video do kawałka „BILLY”:

fot. Facebook.com/SouthlakePublicSafety

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Drake wyprzedził Beatlesów i wytatuował to sobie na ręce!

Kojarzycie słynne zdjęcie Beatlesów przechodzących przez pasy na Abbey Road? Wiecie, to które widnieje, jako okładka tego newsa. Paul McCartney jako jedyny nie idzie w rytmie z chłopakami i ma do przodu prawą nogę, a do tego jest bosy - nie dziękujcie, już tego nie odzobaczycie. W każdym razie miejcie teraz przed oczami to zdjęcie, bo jest bardzo ważne w kontekście ostatnich dokonań Drake'a.

Felieton,Hip Hop
Klocuch wrzucił do sieci swoją płytę! Czy „Kaseta z komuni” się broni? [RECENZJA]

"Kaseta z komuni" to nie pierwsza muzyczna wycieczka Klocucha, ale pierwsza tak dojrzała (?) w swoim wyrazie. Fani dobrze pamiętają "kruci gang", wybitną trawestacją "Gucci Gang" Lil Pumpa, która dzisiaj ma przeszło 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Potem przyszła pora na "aezakmi" - bezkompromisowe i barbarzyńskie działanie na bicie do "Tamagotchi" Taconafide. Jednak to jeszcze wydawało się wpisywać w klocuchowy renesans internetowego twórcy - chyba nikt nie spodziewał się, że dostaniemy pełnowymiarowy projekt, a takim bez wątpienia jest "Kaseta z komuni". Co prawda piszę tę recenzję nieco na gorąco, materiał wciąż hula mi w głośnikach, ale tylko dlatego, że naprawdę się broni. I tu pojawia się problem, bo przecież jest to wielopiętrowy pastisz.