Rap

Polish Hip-Hop Festival przełożony

Filip Grzesik -
Polish Hip-Hop Festival przełożony
Polish Hip-Hop Festival przełożony
Rap - - Dodane przez Filip Grzesik

Polish Hip-Hop Festival przełożony

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o festiwalach, na które warto pojechać w tym roku. Wśród nich był Polish Hip-Hop Festival. Niestety dla osób, które chciały się wybrać na ten event, mamy smutne wiadomości. 

Na social mediach Polish Hip-Hop Festival podzielono się informacją, że ze względu na panujące ograniczenia, tegoroczna edycja festiwalu musi być przesunięta na następny rok. Nowa data wydarzenia to 11-13 sierpnia 2022 roku, a całość odbędzie się w tym samym miejscu, na nadwiślańskiej plaży w Płocku.

Organizatorzy mówią, że nie mają zamiaru organizować eventu w wersji „light”. Chcą zaoferować pełne wydarzenie dla osób, które zdecydowały się na kupno biletu. Wszystkie karnety zakupione na tegoroczną edycję zachowują ważność do następnego roku. 

To z pewnością złe wieści dla wszystkich, którzy czekali na tegoroczną edycję eventu. Jednak w komentarzach na Facebooku osoby z biletami wykazują zrozumienie dla organizatorów. Nawet pochwalają ich za to, że nie chcą organizować wydarzenia na pół gwizdka.

Elooo, mamy świadomość, że czekaliście z niecierpliwością na informację czy Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w tym…

Posted by Polish Hip-Hop Festival on Monday, June 14, 2021

fot. plhhfestival.pl

Zostaw komentarz

Udostępnij
YouTube
Kamerzysta w więzieniu, a Ekipa wchodzi na giełdę – co słychać na polskim YouTubie?
kamerzysta w wiezieniu

Dekadę temu polski YouTube był pobłażliwie traktowaną „rozrywką dla dzieciaków”. Dzisiaj wiemy, że ta internetowa rzeczywistość kształtuje nasze życie. Może być źródłem pokaźnych dochodów (zapytajcie Friza) albo poważnych problemów (o czym boleśnie przekonał się kamerzysta w więzieniu).

Lifestyle,YouTube
David Dobrik… is back! Amerykański Friz znów na YouTube?
David Dobrik

Doczekaliśmy się momentu, kiedy można powiedzieć, że król amerykańskiego internetu powrócił. Po ponad rocznej przerwie od regularnego wrzucania swoich vlogów, David Dobrik powraca na YouTube. Jednak jak zwykle nie będzie w tym wszystkim sam. Wraz z nim powraca także legendarny Vlog Squad, na który wszyscy czekali.