Hip Hop,News

Post Malone otrzyma prawa do Światowej Ligii Beer Ponga?

Klementyna Szczuka -
Post Malone beer pong
Post Malone beer pong
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Post Malone otrzyma prawa do Światowej Ligii Beer Ponga?

Trzeba przyznać, że Post Malone raz na jakiś czas zaskakuje, angażując się w imponujące przedsięwzięcia. We wrześniu informowaliśmy, że wypuści własną linię wina inspirowaną kartami tarota, a dziś, że…

…właśnie złożył dokumenty w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych, aby otrzymać prawa do World Pong League. Piwny ping-pong to gra, która polega na trafieniu piłeczką do kubków przeciwników. Gdy się to uda, ci muszą wypić jego zawartość. Mimo, że największą popularnością cieszy się w USA, na pewno ją kojarzycie. Możliwe jednak, że nie wiedzieliście, że jest… dyscypliną sportową. Zresztą zobaczcie, jak wyglądają jego największe międzynarodowe zawody, World Series of Beer Pong!

Znak towarowy pozwoli raperowi oraz jego managerowi, Dre Londonowi, na organizację turniejów, imprez czy wystaw, a także nadrukowywanie swojego logo na produkty. Oznacza to, że Post na beer pongu będzie mógł zarobić niemałe pieniądze. Cóż, można wystartować z własną marką piwa, ale można też powiązać swoją ksywkę z całą dyscypliną.

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
„Wszyscy w rodzinie to mieli mnie w pi*dzie”. White 2115 właśnie wypuścił bardzo emocjonalny singiel

Wystartował preorder najnowszej płyty White'a 2115 "Do zachodu słońca"! Będzie to trzeci album reprezentanta SBM.