Hip Hop,News

Post Malone pracuje nad własnym winem inspirowanym kartami tarota!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Post Malone pracuje nad własnym winem inspirowanym kartami tarota!

Post Malone przy okazji piątkowej premiery jego najnowszego albumu „Hollywod’s Bleeding” był gościem audycji Apple Music Beats 1, a wywiad ten odbył się… w winnicy we francuskiej Prowansji. A to dlatego, że raper pracuje aktualnie nad kilkoma nowymi, niezwiązanymi z muzyką projektami.

Post opowiedział między innymi o tym, że zamierza wypuścić serię różowych win, jednocześnie z linią marihuany i marką ubrań. Raper pochwalił się nawet prototypem tego pierwszego, a wino nazywać się będzie Maison Number Nine. Jak tłumaczy, wpadł na ten pomysł, oglądając pewien straszny program, w którym była mowa o kartach tarota:

Usłyszałem, jak wspominają o dziewięciu mieczach, zrobiłem mały reaserch i chodziło tam o niepokój (…) Chciałem zrobić coś, z czym po długim stresującym dniu, kiedy nic nie wydaje się w porządku, możesz usiąść w domu.

Ale Post nie jest pierwszym raperem, który rozpoczął działalność na rynku alkoholowym. Stosunkowo niedawno G-Eazy został partnerem i dyrektorem kreatywnym Stillhouse Whiskey, a takie stare wygi jak Diddy i 50 Cent od lat współpracują z dwoma konkurencyjnymi markami wódki – Ciroc i Effen. Konflikt między nimi naturalnie przełożył się też na relacje między firmami.

U nas z kolei podobne współprace dotyczyły piwa. Alkopoligamia podjęła jedną z piwowarami z Witnicy, a StoProcent ruszyło z linią piw Stopro. Oba jednak nie przyjęły się na tyle, aby przetrwać. Myślicie, że w Polsce jest w ogóle nisza na „raperski” alkohol? Który raper ma taki fame, że nie musiałby się martwić o sprzedaż?

fot. kadr z filmu „Post Malone: 'Hollywood’s Bleeding’ Interview | Apple Music”, youtube.com/Beats 1

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
„Taco nie ma nic do powiedzenia” – Koza nie przestaje krytykować sceny. Ma podstawy?

O tym, że Koza nie lubi gryźć się w język już wiedzieliśmy. Przekonaliśmy się o tym na przykład wtedy, gdy na długiej liście rzeczy, które według niego "należy j**ać" umieścił SB Maffiję. Raper, czy raczej "postmodernista", jak powinniśmy go teraz określać, z Raszyna dorzuca nam więcej kontrowersyjnych opinii nie tylko o innych artystach, ale również społeczeństwie czy o postrzeganiu świata w nowym wywiadzie z Marcinem Flintem. A trochę ich jest.

Hip Hop,News
Malik Montana z własną siecią komórkową! Będzie jak z Tedefonem?
Malik Montana - Mieli (prod.OLEK&GeezyBeatz)

Hejterzy mogą Malikowi Montanie zarzucić wiele rzeczy. Mogą czepiać się hipokryzji w tekstach, przekręconego auto-tune'a czy zdecydowanie za daleko przesuniętej granicy dobrego smaku. Na pewno jednak nie mogą odmówić mu zmysłu do biznesu, ponieważ rapowy reprezentant Wrzeciona dobrze wie, jak robi się pieniądze. Zaraz udowodni nam to po raz kolejny, bo już niedługo wystartuje jego sieć komórkowa!