Hip Hop,News

Potęga virala! Dzięki jednemu wideo współpracuje z Meek Millem i Timbalandem!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Potęga virala! Dzięki jednemu wideo współpracuje z Meek Millem i Timbalandem!

Takie sytuacje sprawiają, że młodzi raperzy z ochotą garną się do klawiatury, a młodzi producenci do klawiszy i padów – Trizzy Track – zapamiętajcie tę ksywę. To właśnie ten jegomość udostępnił w sieci wideo, na którym widać jego szalone skillsy. Nie trzeba było długo czekać, a filmik stał się viralem, który dostrzegł najpierw Meek Mill, a potem legendarny Timbaland. Możecie być pewni, że „prod. Trizzy Track” będziecie widzieć coraz częściej i zawsze będziecie z tego powodu zadowoleni!

Ale od początku – Trizzy specjalizuje się w czymś, co można określić jako… hmmm, granie palcami na perkusji? Za instrumenty perkusyjne odpowiadają tutaj pady z odpowiednio przypisanymi dźwiękami. Trizzy śmiga na nich aranże w naprawdę niesamowity sposób, co usprawnia nie tylko jego warsztat producencki, ale sprawia, że może zagrać/wyprodukować cały set swoich bitów na żywo!

Szalone wideo rozniosło się po Twitterze i w krótkim czasie odezwał się raper z Filadelfii:

Meek zajarał się tak bardzo, że kilka chwil później dzielił się z fanami szkicem tekstu, który zaczął pisać na produkcję Trizzy’ego:

Czekamy na tę współpracę, bo jest na co, a tymczasem Trizzy dostąpił kolejnego zaszczytu – Timbaland zaprosił go do studia, żeby dać kilka wskazówek, co do rozwoju kariery i wspólnie zastanowić się nad robieniem muzyki:

To, co robi Trizzy jest naprawdę szalone, a hype, jaki wywołuje swoim nowatorskim podejściem, przypomina nam to, co swego czasu dotknęło Kanyego Westa. Czyżbyśmy byli świadkami narodzin kolejnego legendarnego producenta?

fot. kadr z wideo „Tr!zzy x In My Mind (Remix) #Practice”, youtube.com/Trizzy

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Jedni z pionierów warszawskiego hip-hopu wracają z albumem… nagranym 20 lat temu

Jeśli myślicie, że "Lost Tapes" Nasa to szczyt wydawania rzeczy archiwalnych, zapomnijcie - Trials X, jedni z pionierów warszawskiej sceny, wracają z albumem nagranym w 1998 roku! To pierwsza taka sytuacja w historii polskiego hip-hopu, kiedy zarówno starzy, jak i młodzi, słuchacze będą mogli posłuchać całego albumu sprzed lat po raz pierwszy w tym samym momencie. Raczej obejdzie się bez tekstów typu "gimby nie znają" czy boriksonowego, niesamowicie zaraźliwego "robili cię na druuutach". Mocy starej szkoły doświadczymy wszyscy w tym samym momencie.

Hip Hop,News
Yelawolf wraca z niezależnym debiutem. Nowy numer dosłownie spala głośniki!

W pierwszym kwartale roku mogliśmy cieszyć się "Trunk Muzik 3", ostatnim albumem Yelawolfa pod skrzydłami Shady Records. Wszystko wskazuje na to, że nowe wydawnictwo dostaniemy nawet do końca tego roku! "Ghetto Cowboy", bo taki tytuł nosi nowy krążek, będzie wydany zupełnie niezależnie, ponieważ Yela przeszedł na swoje. Właśnie dostaliśmy "snippet" kawałka "Unnatural Born Killer", który wyjdzie w pełnej wersji już 9. sierpnia.