News,Rap

Potężne oskarżenia w stronę Dr. Dre. Czy bił żonę i groził jej z broni?

Michał Fitz -
News,Rap - - Dodane przez Michał Fitz

Potężne oskarżenia w stronę Dr. Dre. Czy bił żonę i groził jej z broni?

Nastały bardzo ciężkie czasy dla Dr. Dre i nie chodzi tu wcale o to, że zdecydował się na produkcję kolejnej płyty Kanye Westa. Legendarny producent w ostatnim tygodniu trafił do szpitala ze względu na tętniaka mózgu. Na całe szczęście on dochodzi już do siebie i niedługo będzie w pełni sił, ale z kolei do niego dochodzą kolejne, dramatyczne wieści.

Tym razem został oskarżony przez swoją żonę o znęcanie się. Ich małżeństwo i tak już się rozpada, ponieważ od jakiegoś czasu para walczy w sądzie o rozwód, a partnerka Dre jest zainteresowania wywalczeniem sporej części ich majątku. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że producent podpisał zawczasu intercyzę, która teoretycznie nie powinna pozwolić kobiecie, by ta wyrwała artyście zarobione przez niego pieniądze. Nie daje ona jednak za wygraną, a na światło dzienne wychodzą kolejne smaczki z papierów rozwodowych.

Według cytatów z tych dokumentów, które przytoczył portal Daily Mail, Dre miał dwukrotnie grozić swojej małżonce bronią. Mało tego, poszkodowana twierdzi, że została też dwukrotnie uderzona. W papierach są nawet podane dokładne daty tych wydarzeń. To tylko konkretne przykłady wyskoków jej małżonka, a według zeznań znęcanie zarówno psychiczne, jak i fizyczne miało być ciągłe oraz długotrwałe. Działo się bowiem na przestrzeni 25 lat małżeństwa.

W takich sytuacjach należy zachować obiektywizm i spokój, biorąc pod uwagę szanse na to, że obydwie strony coś ukrywają. Jasne, może być tak, że przez cały czas, gdy myśleliśmy, że Dre to spokojny facet i oddany sztuce artysta, ten wyżywał się w domu na żonie. Istnieje też jednak prawdopodobieństwo, że jego małżonka celowo rozpuszcza takie informacje teraz, by łatwiej było jej uzyskać żądane przy okazji rozwodu pieniądze. Kluczowe będą więc w tej sprawie zeznania świadków i orzeczenie sądu. My, cytując Malika Montanę, od sądzenia się wstrzymamy, bo od tego jest Bóg.

fot. kadr z wideo „Dr. Dre Interview | #RockTheBellsSXM #InfluenceOfHipHop | April 2019”, youtube.com/Shady Media

Zostaw komentarz

Udostępnij
Ranking,Rap,Wyróżnione
Podsumowujemy dyskografię Drake’a. Od najgorszego do najlepszego projektu
Drake ranking

Drake to niekwestionowanie jeden z raperów ubiegłej dekady. Za jego muzyką można nie przepadać, ale nie można odmówić jej ogromnego wpływu na to, jak brzmi dzisiejszy hip-hop. Młody Graham wniósł do niego więcej wrażliwości oraz na nowo połączył rap z r'n'b. Tuż przed premierą "Certified Lover Boy" podsumowujemy jego solową dyskografię od legalnego debiutu.

Lifestyle,Wywiad
Jak połączyć pasję z popularnością? Zapytaliśmy o to Mistrzynię Świata w akrobatyce powietrznej!
Daria Serwińska

Daria Serwińska to początkująca influencerka, Mistrzyni Świata w akrobatyce powietrznej oraz zagorzała promotorka zdrowego odżywiania. Dodatkowo pięknie opowiada o samoakceptacji i tym, jak sama ją osiągnęła. Jest przykładem tego, że dzieląc się swoją pasją w pociągający i estetyczny sposób, można przyciągnąć ogromną publiczność. Jej profil ma już prawie 30 000 obserwujących, a można powiedzieć, że jest to dopiero początek.