Gaming

Premier Polski bohaterem w Tekkenie 7!

Michał Fitz -
Tekken 7
Tekken 7
Gaming - - Dodane przez Michał Fitz

Premier Polski bohaterem w Tekkenie 7!

Wiem, wiem. Tytuł tego artykułu brzmi jak totalnie nieśmieszny, a przy tym zdecydowanie przesadzony clickbait. Ale co jeśli powiem Wam, że nie ma z takowym nic wspólnego? To bowiem czysta prawda. Nie wierzycie wciąż? No to czytajcie dalej.

Seria gier Tekken to najpopularniejsza saga bijatyk, w którą grał w zasadzie każdy. Choćby przypadkiem gdzieś na imprezie czy za dzieciaka, w namiocie z automatami do gier we Władysławowie lub Łebie. Postaci z tej gry stały się już w zasadzie ikonami popkultury w niektórych krajach, a w każdej następnej części dochodzą kolejne. Autorzy już dawno przestali ograniczać się tylko do groźnie wyglądających wojowników, bo we wcześniejszych odsłonach można było zagrać chociażby uroczą pandą. Teraz jednak przeszli samych siebie. Sprawdźcie trailer poniżej.

Tak, jak sami dobrze widzicie, nie mamy tu do czynienia z żartem czy cwaną przeróbką, a oryginalnym trailerem stworzonym przez producenta gry, w trakcie którego przedstawiana jest nowa postać, Premier Polski. I nie jest nim obecnie sprawujący ten urząd Mateusz Morawiecki, a fikcyjna kobieta, która nie nawiązuje szczególnie do żadnej konkretnej postaci politycznej.

Pierwsze nasuwające się pytania to: po co i dlaczego? Jak twierdzi sam producent, twórcy szukali jakiegoś świeżego pomysłu na postać, która będzie kobietą, a zainspirowało ich to, że w Polsce funkcję premiera dosyć często obejmowały właśnie panie. Japończycy stworzyli więc elegancką, silną Polkę, która gotowa jest udowodnić każdemu, że nawet jeśli państwo jest z kartonu, to pięści są ze stali.

fot. kadr z „Tekken 7 – New Character Teaser Trailer”, YouTube.com/
BANDAI NAMCO Entertainment Europe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
„Rock” na prezydenta. Czy w 2030 będziemy wybierać między Dubielem a Linkiewicz?

Od wielu lat sławne osobistości spoza świata polityki znikąd ogłaszają start swojej działalności. W Polsce należą do nich Liroy i Paweł Kukiz. A takim przykładem zza granicy jest Kanye West, który już wiele lat temu zapowiedział, że będzie startował na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wcześniej w amerykańską politykę mieszali się jeszcze chociażby Arnold Schwarzenegger, a do tego grona może niebawem dołączyć Dwayne „The Rock” Johnson. Kogo możemy spodziewać się w Polsce?

Lifestyle
Nowa reklama Coca-Coli z muzyką Tylera, the Creatora na pewno poprawi Wam humor!
Tyler the Creator Coca-cola

Coca-Cola od początku swojej działalności słynie z oryginalnych reklam. Firma, poza tym, że jest symbolem amerykańskiej kultury, kojarzy się też z radością, zabawą, rodziną i przyjaciółmi. Współpraca z Tylerem, the Creatorem nad nowym spotem nie mogła się więc nie udać!