Gaming

Hitman 3 już jest! Czy będzie jednym z najlepszych gamingowych tytułów tego roku?

Mikołaj Michalak -
Hitman 3
Hitman 3
Gaming - - Dodane przez Mikołaj Michalak

Hitman 3 już jest! Czy będzie jednym z najlepszych gamingowych tytułów tego roku?

Wczoraj (20 stycznia) byliśmy świadkami premiery jednego z pierwszych gamingowych tytułów tego roku – Hitman 3. Z pewnością większości z nas od razu pojawia się przed oczami realizacja kinowa przedstawiająca charakterystycznego, łysego zabójcę. Jednak wszystkim niewtajemniczonym warto przybliżyć serię Hitman w postaci gry. Jak się okazuje, może to być już teraz jeden z najlepszych tytułów tego roku!

fot. hitman.com

Wstępne oceny

Mimo, że mamy dopiero styczeń i jest to jeden z pierwszych, głośnych tytułów tego roku, można już mówić o sensacji. Jak wynika ze wstępnej analizy, pierwsze opinie są bardzo dobre. Bazując na danych podanych przez Google, 95% użytkowników wyraził zadowolenie z omawianego tytułu. Gra została ciepło przyjęta, nie tylko przez polskie media, ale także i zagraniczne. Średnia ocen wystawionych przez zachodnie media waha się pomiędzy 8/10 a 9/10. Warto jednak wspomnieć, że poprzeczka jest zawieszona dość wysoko. W 2018 roku,wydano Hitmana 2, który zaskarbił sobie sympatię wielu graczy dzięki wciągającej fabule. Czego możemy spodziewać się tym razem?

Fabuła gry

Hitman 3 cieszy się mianem typowej skradanki. Po odpaleniu gry, wcielamy się w rolę Agenta 47, który dostaje zlecenia w przeróżnych lokacjach, m.in. Dubaju czy Berlinie. Z pewnością miłym akcentem dla wiernych fanów serii Hitman, jest możliwość kontynuowania realizacji zleceń z poprzednich części gry. Producent pokusił się o bezpośrednie nawiązanie do swojego dorobku, co jest nietypowym zabiegiem, a jednocześnie swego rodzaju klamrą kompozycyjną.

Strona techniczna

Jak wielu z Was na pewno wie, coraz większą popularność zdobywa technologia VR (Virtual Reality). Temat nam znany już od dłuższego czasu, jednak można pokusić się o stwierdzenie, że dopiero teraz wchodzimy w erę, kiedy to gry będą w pełni dostosowane zarówno do klasycznej rozgrywki, jak i w okularach. Myślę, że nie ma gracza, który nie chciałby się się wcielić w role Agenta 47 na wyższym poziomie niż sam ekran. Miejmy nadzieję, że IO Interactive wzięło sobie do serca błędy polskiego CD Project i nie zaniedba użytkowników starszych urządzeń, które wciąż nie są takie złe… Być może kiedyś pojawi się także wersja na konsolę, która podgrzeje Ci skrzydełka.

fot. hitman.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Zwykły artykuł, ale to drill – internet zalała fala drillowych przeróbek
POP SMOKE - DIOR (OFFICIAL VIDEO)

Dawno żaden podgatunek rapu tak nie zawładnął popkulturą jak właśnie drill. W głównej mierze dzięki wielkiemu sukcesowi Pop Smoke'a zaczęto na potęgę wydawać numery na bitach osadzonych w tym klimacie. W zasadzie każdy raper z polskiego mainstreamu popełnił taką nutę na przestrzeni całego poprzedniego roku, a prawidłowość ta tyczy się również scen w innych krajach. Pomimo takiej nawałnicy drillowych piosenek, publika wciąż nie ma dość, co doprowadziło do stworzenia bardzo ciekawego trendu.

Rap
Olszakumpel – chłopak znikąd, który podbił serca fanów
olsza

"Olszakumpel ratuje chillwagon", "Olsza co za zwrota", "Nie ma Olszy, to nie słucham" – to jedne z wielu komentarzy widocznych pod kawałkami chillwagonu od momentu dołączenia Olszykumpla do ekipy. Co sprawia, że pośród takich graczy, jak Borixon czy Żabson to właśnie Olsza wychodzi na czarnego konia obecnego mainstreamu?