Hip Hop,News

Premiery płyt w kwietniu!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Premiery płyt w kwietniu!

W marcu największy szum wokół swojej płyty zrobił nie kto inny jak Quebonafide. Tego można było się spodziewać. Jednak płyta nie spełniła oczekiwań większości słuchaczy i można było odczuć niezadowolenie niektórych fanów. [TUTAJ] możecie przeczytać naszą recenzję. Wciąż krążą słuchy o tym, że to tylko przystawka przed głównym daniem i czeka nas jeszcze jakaś niespodzianka. Miejmy taką nadzieję. Oprócz szefa QueQuality swoje płyty wydali m.in. Otsochodzi, Bonson, Tymek, Peja. A to lista zaplanowanych albumów na kwiecień:

05.04 – Emce One – raper na pół etatu
08.04 – Joda – Ogarniente
08.04 – Śliwa – Szkoła uczuć
09.04 – Anatom – Anatomja Mixtape
14.04 – Eldo – Alfa
17.04 – Łona i Webber – Śpiewnik Domowy EP
17.04 – Major SPZ – Na Swoim
20.04 – ReTo / Borixon – 420024
21.04 – Liroy – Scyzoryk EP (Reedycja – vinyl)
24.04 – Sebastian Fabijański – Primityw
24.04 – Kubańczyk – Cały ja

fot. okładka albumu – Łona i Webber „Śpiewnik domowy”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Niepublikowany singiel Drake’a kolejnym challengem na TikToku!

Kilka dni temu do sieci przeciekł nowy kawałek Drake'a, który szybko zapoczątkował na TikToku nowy taneczny challenge. Opublikował go na Twitterze Toosie, tancerz z Atlanty, który w swojej choreografii wykorzystał układ zgodny z treścią utworu.

Hip Hop,News
Nie masz czego słuchać w furze? favst/gibbs spieszą z pomocą

W dobie streamingów i platform cyfrowych muzyki nie słucha się już tak często na płytach. Ludzie kupują krążki w zasadzie z dwóch powodów. Pierwszym jest po prostu klasyczna chęć kolekcjonowania ich dla samego faktu posiadania. Drugim zaś jest odtwarzanie ich w aucie, bo jak wiadomo nie wszyscy przecież od razu mogą sobie pozwolić na furę, która łączy się z telefonem, a przejściówka z Chin idzie bardzo długo, a czasem nawet wcale nie dociera do zamawiającego. Płyt w aucie słucha się świetnie, ale muszą być to odpowiednie krążki, które nie będą przeszkadzały w jeździe, a może nawet dodatkowo nas do niej nastroją. Jeśli do tej pory nie mogliście znaleźć takiej płyty, to duet producencki favst/gibbs ma dla Was remedium.