News

Premiery rapowych płyt w czerwcu!

Jakub Purłan -
News - - Dodane przez Jakub Purłan

Premiery rapowych płyt w czerwcu!

Maj był zdominowany przez akcję #hot16challenge2, którym żyła cała społeczność internetu. Nikt się chyba nie spodziewał, że zajdzie to tak daleko. Trzeba nam było takiej inicjatywy w tych trudnych czasach, aby odetchnąć od przykrych informacji. Był to szlachetny cel, na który zostało już zebrane ponad 3,2 miliona złotych! Słuchacze całą uwagę skupili na tej akcji, więc niestety część premier majowych przeszła bez większego echa. Swoją płytę wydali m.in. DonGURALesko [RECENZJA], Przyłu [RECENZJA], Smolasty czy Tymek, z której dochód został przeznaczony na walkę z koronawirusem. Co czeka nas w czerwcu? Oto lista zaplanowanych premier.

04.06 – Tede & Sir Mich – Disco Noir
05.06 – Epis Dym Knf – Atom
05.06 – Małach – Bartek
05.06 – Miętha – Szum
08.06 – Sentino – Zabójstwo Liryczne III / Sentino – Zabójstwo Liryczne 0 – Duc de Pologne
12.06 – Sebastian Fabijański – Primityw
19.06 – Rasmentalism – Geniusz
20.06 – Mops – Wysublimowana Klientela
26.06 – Kukon x Magiera – Afera
27.06 – mlody maciek – Imaginacja

fot. okładka płyty Tede & Sir Mich „Disco Noir”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Paluch to mistrz symulatorów piłkarskich i właśnie o tym opowiada w „Cardio” – Przeinterpretacja #8

Wielu raperów interesuje się piłką nożną, czemu dowodzą liczne wersy z zawodnikami czy trenerami w roli głównej. W związku z tym chętnie swój wolny czas jakoś łączą z tym sportem. Niektórzy wolą pokopać na orliku, a inni, jak na przykład bohater dzisiejszego odcinka, namiętnie gra w jeden z symulatorów piłki nożnej. O swoich pokaźnych osiągnięciach w tym hobby nawija Paluch w "Cardio".

Hip Hop,News
Jak NIE prowadzić biznesu, wykłada 2 Chainz, któremu policja zamknęła restaurację

Raperzy wychowani w duchu hustlerki szybko orientują się, że zarobione na rapie pieniądze trzeba zainwestować gdzie indziej. Jedni angażują się w modę, inni w wydawnictwa, a jeszcze kolejni w gastronomię. Przedstawicielem tej ostatniej grupy jest 2 Chainz, który jednak o swój interes nie zadbał wystarczająco, gdyż został on zamknięty prze policję z powodu naruszenia zasad wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa.