Hip Hop,News

PRO8L3M w wymowny sposób solidaryzuje się z Żabsonem!

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

PRO8L3M w wymowny sposób solidaryzuje się z Żabsonem!

Tematem przewodnim minionego weekendu była bez wątpienia awantura Chillwagonu z ochroną festiwalu w Giżycku. W telegraficznym skrócie, Żabson został spacyfikowany przez ochroniarzy podczas próby crowdsurfingu i z tego też powodu zdecydował się na przerwanie koncertu.

Oczywiście murem za raperem stanęło całe środowisko, jak i sami organizatorzy imprezy, którzy wydali nawet specjalne oświadczenie wspierające artystę.

Najwymowniejszy gest solidarności należał jednak do Oskara z PRO8L3MU. Wraz z DJ’em Steezem grał on koncert dzień później, w sobotę. Duet wykonywał oczywiście swój standardowy program, ale artyści nie byliby sobą, gdyby nie zdecydowali dodać czegoś jeszcze. W trakcie występu Oskar postanowił rzucić się w publikę, krzycząc: „Zróbcie hałas dla Żabsona!”. Publiczność oczywiście nie oszczędziła z tej okazji swoich gardeł, a niesiony jej rękami raper płynnie przeszedł do nawijania swojego numeru.

To bez wątpienia bardzo miły, ale przede wszystkim wymowny gest, który pokazuje, że polska scena, pomimo dużej różnorodności w twórczości trzyma się razem. W końcu Oskar nie jest znany z tego, że jest kumplem Żabsona i z pewnością nikt nie typował go jako pierwszego, do tego typu działania. Miejmy więc nadzieję, że takich akcji będzie na koncertach coraz więcej, a te podobne do incydentu z Żabsonem już nigdy się nie powtórzą.

fot. kadr z klipu „PRO8L3M – Rotterdam” , YouTube.com/nigdystopTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Znamy soundtrack NBA2k20! Jest grubo. Drake, Travis Scott, J.Cole i wielu innych

Soundtrack do NBA2k20 został oficjalnie pokazany wczoraj po południu w ComplexCon w Chicago, Illinois. Póki co lista ma 46 z docelowych 50 pozycji. Ponadto ogłoszono, że po raz pierwszy w historii kolejne utwory będą dodawane do playlisty już po premierze. W rozmowie z Billboardem, Steve Stoute przedstawia swój projekt jako "skupisko kultury i sportu dla społeczności graczy", z czego jest bardzo dumny.

Hip Hop,News
Śmierć XXXTentaciona reklamą aplikacji płatniczej. Autorka dostała groźby śmierci

Piątkowy stand up Diny Hashem w Comedy Central wywołał niemałą kontrowersję. Artystka podczas występu poruszyła temat zabójstwa X'a, a jakby tego było mało, fragment ten wykorzystano jako zapowiedź programu "This Week at the Comedy Cellar", w którym pokazywane są występy z jednego z najsłynniejszych klubów komediowych w Nowym Jorku...