Hip Hop,News

Problemy zdrowotne powodem małej aktywności Mielzkyego?

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Problemy zdrowotne powodem małej aktywności Mielzkyego?

Ostatnio Gruby Mielzky przystopował z graniem koncertów i swoją aktywnością muzyczną. Fani rapera szybko to zauważyli i zaczęli zastanawiać się co może być tego powodem.

Kilka dni temu w Q&A na Instagramie Mielzkyego padło m.in. pytanie o to, dlaczego nie gra koncertów. Raper w odpowiedzi wyznał, że zmaga się z problemami zdrowotnymi, a konkretnie ze stanami lękowymi:

Zmagam się od dłuższego czasu z stanami lękowymi i wieloma chuj*wymi rzeczami w głowie. Nie bez przyczyny ostatni album nazwałem tak, a nie inaczej, choć do „depresji” nie mam podjazdu. Tak więc uznajmy stany lękowe za jakiś powód.

Ponadto w Q&A pojawiło się parę innych, ciekawych pytań od fanów. Mielzky w odpowiedzi na pytanie „piszesz coś do szuflady?” odpowiada:

Mam nagranych kilka numerów, które wyjdą całkiem niedługo.

Możemy więc liczyć na nowe sztossy, które miejmy nadzieję dostaniemy „na dniach”. Wśród pytań pojawiły się również te, które dotyczą innych raperów. Jeden z fanów pyta: „Jak Małpa zaprosi do nagrywki, odmówisz?” na co Mielzky odpowiada:

Nigdy. @lukasz_malpa_malkiewicz to zajeb*sty raper i cudowny ziomal.

Może doczekamy się kolejnego, wspólnego krążka obu panów? Przypominamy, że w 2017 roku Małpa oraz Gruby Mielzky wydali wspólny minialbum „Rottenberg”.

Mielzky zapytany został również o zdanie na temat wspólnego numeru Peji i Young Igiego. I tu zaskoczenie. W kawałku „Nowy Klasyk” z płyty „Komik z depresją”, oberwało się nowej szkole od Grubego Mielzkyego. Między innymi Żabson, Otsochodzi czy Wac ToJa dostali punchem. Young Igi również jest reprezentantem nowej szkoły, a autotune to znak rozpoznawalny młodego rapera. Jednak kawałek Rycha z Igim Mielzky komentuje w ten sposób:

Nie jest to zły numer, ale z pewnością wolę kawałek Igiego z Włodim.

Z instagramowego Q&A mogliśmy się też dowiedzieć, że Gruby Mielzky był w studiu nagrać pierwszą gościnną zwrotkę od paru lat. Do kogo dograł się raper? Miejmy nadzieję, że przekonamy się już niebawem.

Mielzkyemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, koncertowania i nagrywania kolejnych, kozackich numerów. Poniżej wspomniany wcześniej „Nowy Klasyk”, który w chwili obecnej ma ponad 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie!

fot. instagram.com/iammielzky

facebook.com/iammielzky

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
„Igor” Tylera, the Creatora najlepszym albumem rap według Grammy. Zwycięstwo czy zniewaga?

Jak w zeszłym roku trafnie stwierdził Kajetan: "To nie nagrody wspierają wykonawców. Dzisiaj wykonawcy wspierają swoją obecnością uroczyste gale ich rozdania". Waga tego typu wydarzeń w końcu bardzo zmalała, zresztą nie od dzisiaj w ich kontekście mówi się też o dyskryminacji kobiet czy osób czarnoskórych. Wyróżnienia z tego powodu bojkotowali choćby Kanye West, Eminem, Jay-Z albo Frank Ocean. Na tegorocznej Gali wypowiedział się na ten temat Diddy.

Hip Hop,News
Śmierć Kobe’ego Bryanta wpływa na raperów. 50 Cent zapowiada zmianę zachowania

Nagłe odejście legendy Los Angeles Lakers wstrząsnęło całym światem. Przedstawiciele nie tylko koszykówki, ale również innych sportów, a nawet kompletnie odmiennych dziedzin łączyli się w bólu z rodziną Bryanta, udostępniając emocjonalne posty. Jednym z nich podzielił się również 50 Cent, który przy okazji zdecydował się też na mocne postanowienie.