Hip Hop,News

Przyłu & VBS wracają z nowym kawałkiem:„Oriencik”

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Przyłu & VBS wracają z nowym kawałkiem:„Oriencik”

Mamy to. Na kanale QueQuality pojawił się nowy klip. To już drugi singiel promujący album „Stowarzyszenie Umarłych Raperów”, który ukazać ma się jeszcze w tym roku. Tym razem gościnnie na kawałku udzielił się reprezentujący QueQuality Kartky.

Przypomnijmy. Miesiąc temu był „Jazz”.

Teraz przyszedł czas na drugi singiel. Jak zapowiadają odważnie twórcy – „Stowarzyszenie Umarłīch Raperów” (#SUR) to nie tylko album rapowy, ale też, a właściwie – przede wszystkim – przedsięwzięcie, które ma zmienić polski rap. Grubo? No całkiem. I nie ma w tym zresztą nic złego, o ile deklaracje poprze po prostu dobra muzyka.

Przyłu i VBS to młodość. A ta (i dobrze!) zawsze jest odważna, czasem nawet na granicy z bezczelnością. Gdy idą za tym talent i ambicja, mamy niemal pewny przepis na sukces. Wiele wskazuje na to, że debiutancki duet Bartek & Wiktor może go mieć przed sobą. Tekstowo dostajemy sporo emocji i nieco osobistych doświadczeń, które w połączeniu dają dobre wrażenie szczerości, którą to hip-hop bardzo lubi.

A zresztą, możemy tu dużo pisać – jak jest, najlepiej ocenicie sami. Za produkcje współodpowiadają NOCNY i VBS. Obraz to postępek Pana Filmowca.

Ci, którzy zdecydują się na preorder krążka, mogą liczyć na plakat z autografem, naszywkę #SUR i vlepki.

fot. Przyłu & VBS ft. Kartky, „Oriencik”, prod. NOCNY/VBS /YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Trio Adidas Yeezy Boost 350 V2. Znamy szczegóły!

Na przełomie stycznia podrzuciliśmy Wam pierwsze przecieki o nadchodzących parach od Adidasa i Kanye Westa, Yeezy Boost 350 V2. Po kilku sesjach "on feet" i mniej oficjalnych zdjęciach, wreszcie mamy coś więcej!

Felieton,News
Vega zapowiada 11 premier. Strzeżcie się!

Gdyby tak (próbować) zrobić podsumowanie tematyczne to były już: policja, agenci specjalni, mafia (w kobiecym wydaniu), lekarze, zwykli ludzie (niezwykle "udane" "Ciacho" i "Last Minute"), a teraz zapowiadane są: kościół, handlarze (żywym) towarem i kobiety... w sądzie. Patryk Vega ma zainteresowania tak szerokie, jak gwiazdy na niebie (Wega to najjaśniejsza gwiazda w gwiazdozbiorze Ludni), do których zdaje się nawiązywać jego „przybrane” nazwisko. Strach się bać, co jeszcze może nam zaprezentować. A twórca straszy, że jest tego dużo.