Hip Hop,News

Quavo pomaga w walce z koronawirusem!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Quavo pomaga w walce z koronawirusem!

Parę dni temu zastanawialiśmy się, jak wypadnie „Culture III”. Jak poinformowali Migos, prace nad albumem trwają, ale ze względu na pandemię trochę się wydłużą. W między czasie z okazji urodzin Quavo grupa zagrała parę nieopublikowanych kawałków podczas transmisji na żywo na Instagramie. Ale to nie jedyna rzecz, którą 29-letni już raper postanowił zorganizować.

Ogłosił on Quavo Cares Foundation COVID-19, zbiórkę pieniędzy, która pomoże pracownikom służby zdrowia w Atlancie i Los Angeles. Sponsorem fiskalnym akcji jest fundacja Edwarda Charlesa i to na jej stronie zostały opublikowane szczegóły zbiórki.

Proszę wszystkich moich przyjaciół i fanów o przekazanie 10 USD lub więcej (…) Każda taka darowizna dostarczy cztery nowe maski N95 dla lekarzy, pielęgniarek i personelu szpitala. 100% zebranych funduszy zostanie przeznaczone bezpośrednio na zakup środków ochrony osobistej – napisał raper.

Do walki z wirusem finansowo włączyła się już jakiś czas temu także Cardi B, po tym jak kawałek z jej zremiksowanym wideo stał się viralem. Również DJ Khaled zadeklarował, że przekaże 10 tysięcy masek, zestawów środków ochrony osobistej i rękawic pracownikom służby zdrowia w Nowym Jorku i Miami. W tym celu połączył siły z organizacją Direct Relief i firmą Simplehuman.

fot. kadr z klipu „Quavo – BUBBLE GUM (Official Video)”, YouTube.com/Migos ATL

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Koronawirus wypuścił 6ix9ine’a z więzienia

Saga dotycząca Tekashiego i jego pobytu w więzieniu jest już porównywalnie długa do tej, jaką zaserwowała nam "Moda na Sukces". Co chwila dochodzą nas nowe informacje dotyczące rapera. Ostatnie mówiły o tym, że opuści on zakład karny 2 sierpnia, choć wstępnie przypuszczano, że jego odsiadka potrwa kilkadziesiąt lat. Znacznie skróciły ją jednak zeznania przeciwko swoim byłym kolegom z gangu. Teraz dodatkowo uciął ją koronawirus. Serio.

Hip Hop,News
Playboi Carti aresztowany! I… już wypuszczony?

Playboi Carti co jakiś czas popada w problemy z prawem, ale raczej dość szybko udaje mu się z nich wydostać. W zeszłym roku miał pobić kierowcę autobusu, a w 2017 szarpać ze swoją dziewczyną na lotnisku w Los Angeles. Tym razem, o czym wcześniej nie zdążyliśmy nawet poinformować, został zatrzymany w swoim Lamborghini...