Hip Hop,News

Quebonafide wciąż nie wrócił, ale za to Krzy Krzysztof ma się dobrze!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Quebonafide wciąż nie wrócił, ale za to Krzy Krzysztof ma się dobrze!

W ostatnim czasie rzadko była okazja, aby usłyszeć Quebonafide na żywo. Nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać nowych utworów od ciechanowskiego rapera. Od ostatniej gościnnej zwrotki minął już ponad rok! Zanim Quebo przeszedł na rapowy urlop, jego koncerty były uważane przez wielu słuchaczy za jedne z najlepszych. Niemała w tym zasługa hypemana – Krzy Krzysztofa, który potrafił porwać publikę i był idealnym uzupełnieniem Kuby. A to jaka atmosfera panowała między całą ekipą można zobaczyć w Przygodach Wesołego Hypemana. 

Obecnie nie ma za bardzo możliwości bawić się na koncertach Quebonafide, ale za to można wybrać się na imprezę prowadzoną przez Krzy Krzysztofa i Dj Moyesa. Wesoły hypeman poinformował, że założył nowy profil na Instagramie, gdzie publikowane będą materiały właśnie z wydarzeń, w których udział będzie brała wyżej wymieniona dwójka. Jeśli chcecie żeby w waszym mieście została zorganizowana została taka impreza, to nic nie stoi na przeszkodzie. Ten duet jest otwarty na propozycje.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Poetyka Maty ma tę poetyckość – Mata „100 dni do matury” [RECENZJA]

„100 dni do matury” to skandal. Ze względu na teksty, i nie mam tu nawet na myśli całego zamieszania, jakie wywołała „Patointeligencja”, tylko ich naturalizm. Poza tym debiutancki album Maty dla młodszych pokoleń teoretycznie mógłby zostać mniej więcej tym, czym dla trochę starszych od rapera jest debiut Molesty. Chociaż nie tylko, bo Michał za dziecka o xerobojach słuchał. Lubi hip-hop, więc pozostał prawdziwy.

Hip Hop,News
Dopiero co wydał debiutancki album, drugi ma już gotowy!

" Rena, co ci będę mówił, mixtape 1 w mastera, pisze już drugi" - tak o raperce Renie pisał były reprezentant ekipy Stoprocent - Sobota.