Hip Hop,News

Quebonafide współwłaścicielem baru w Warszawie! Kojarzycie Mr OH?

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Quebonafide współwłaścicielem baru w Warszawie! Kojarzycie Mr OH?

Say hello to Mr. OH! Quebonafide… tzn. pan Kuba Grabowski, pojawił się w piątek na otwarciu baru Mr. OH. Jak się okazuje, jest jego współwłaścicielem! Trzeba przyznać, że rozmach jest, bo miejscówka jest strzałem w dziesiątkę – niech podniesie rękę w górę każdy, kto ze schodków nad Wisłą chodził do „U Romana” czy innych przybytków, kiedy np. zaczął padać deszcz. Jesteśmy pewni, że Mr. OH będzie mocno obleganym miejscem.

تم النشر بواسطة ‏‎QueQuality‎‏ في الثلاثاء، ٥ نوفمبر ٢٠١٩

A jak doszliśmy do tego, że pan Kuba Grabowski maczał swoje palce w tej inwestycji? Z pomocą przyszedł Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy (tak, istnieje coś takiego), w którym możemy przeczytać, że Quebo wniósł do spółki We Run Warsaw 200 tysięcy złotych, co czyni go najbardziej hojnym współwłaścicielem. Możemy się założyć – o przekonanie – że Mr OH stanie się warszawską bazą wypadową Queby, a wszystkie ważniejsze eventy QueQuality będą orbitować wokół tej miejscówki. Teraz czeka nas co prawda zima, ale nie możemy doczekać się sezonu letniego, kiedy potencjał każdego lokalu wzrasta.

Gratulujemy inwestycji i czekamy na kolejne ruchy, bo póki co swój hajs z rapu w gastro pakował głównie Bilon ze swoją siecią Gringo Bar. Czas na kolejnych graczy! Sokół – może jakaś restauracja?

fot. kadr z wideo „Quebonafide – Quebahombre”, youtube.com/Que Quality

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Pezet VS Bedoes – „98”/”1998″

Parę dni dzieli od siebie premiery dwóch bardzo istotnych dla branży numerów. Istotnych z dwóch różnych powodów, albo inaczej, z dwóch różnych stron, bo tych powodów po każdej jest znacznie więcej niż jeden. Pezet wrzucając do sieci kawałek "98" dosłownie chwilę po premierze "Muzyki Współczesnej" (której recenzję znajdziecie TUTAJ), przypomniał słuchaczom korzenie. Ale przypomniał w nowej odsłonie, bawiąc się flow, znowu mieszając zgrabnie końcówki wersów i poddając pod rozwagę, czy dwa rymy na koniec każdego mogą być nowym patentem na imponowanie techniką. Teraz Bedoes z Lankiem wypuszczają do sieci drugi singiel z "Opowieści z Doliny Smoków" o wiele mówiącym tytule "1998". I co dostajemy? Też poniekąd brzmieniowy powrót do klasyki, ale razem z brzmieniem wraca coś jeszcze - tak ważny i charakterystyczny, ale tak omijany w rozmowach przez zbyt przepocone słowo: "przekaz".

Felieton,Hip Hop
Rozmowy Winiego. Dokąd zmierza kanał szefa Stoprocent?

Kino drogi Winiego zdaje się nie mieć końca. W najnowszym odcinku możemy zobaczyć i usłyszeć Łajzola, członka składów JWP i Jetlagz. Rozmowa jest dosyć osobliwa, bo więcej dowiemy się z niej o kuzynie księdzu (a właściwie kuzynie ojcu) Łajzola, który zasila szeregi zakonu dominikanów. Jednak, co by nie było, wkrótce premiera nowego albumu Jetlagz o tytule "Szum", więc coś tam udało się przemycić: