Hip Hop,News

Raca nie żyje

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Raca nie żyje

Niestety dzielimy się bardzo przykrą informacją. Nie żyje raper Raca. Miał 33 lata. Raper reprezentował województwo warmińsko-mazurskie. Debiutował w 2007 roku epką „Znasz nas EP”. W toku swojej kariery nagrywał z wieloma wybitnymi reprezentantami sceny od Tego Typa Mesa przez Fokusa do Bonsona. Znany z szorstkiej stylówy i skłonności do beefów.

Raper od kilku lat był nieaktywny, swój ostatni projekt zapowiadał jeszcze w 2017 roku. Niestety, nie doczekamy się następcy „PLN” z 2013.

Informacją o śmierci rapera podzielił się m. in. Bambo The Smuggler. Kolejni raperzy potwierdzają informację.

Spoczywaj w pokoju Rafał ! Zostałem ostatnim przedstawicielem północnej Polski….

Bambo The Smuggler 发布于 2019年7月19日周五

fot. www.facebook.com/RacaMC

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Przedłużono areszt A$AP Rocky’ego. Szwedzka prokuratura leci w kulki?

Sprawa z aresztowaniem lidera A$AP MOB robi się coraz dziwniejsza, a Rocky niestety dalej musi przebywać za kratkami. Szwedzka prokuratura miała na dzisiaj ustalony termin, w którym miała zapaść decyzja o tym, czy wnieść akt oskarżenia do sądu. Zamiast tego dostaliśmy kolejną informację prasową, która, przez swoją lakoniczność, bije po oczach prostym wnioskiem - prokuratorzy nic nie mają.

Hip Hop,News
Żabson poturbowany przez ochroniarzy na koncercie w Giżycku!

Sieć obiegło nagranie, na którym dokładnie widać przebieg sytuacji w Giżycku. Żabson szykował się do stage divingu, co niestety mogło skończyć się dosyć tragicznie, patrząc na to jak ochroniarze "ściągnęli" rapera z barierki. Komentarze internautów nie pozostawiają złudzeń - jak ochrona rapowego koncertu może nie rozumieć stałych elementów gry? Jeżeli zaś faktycznie podyktowane jest to względami bezpieczeństwa, to może należałoby unowocześnić te regulaminy?