Felieton,Hip Hop

Raperzy, którzy mogliby zawalczyć na kolejnej gali FAME MMA

Patryk Grzybicki -
Felieton,Hip Hop - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Raperzy, którzy mogliby zawalczyć na kolejnej gali FAME MMA

Jesteśmy świeżo po zakończonej gali FAME MMA 8, na której świat rapowy reprezentowali Arab, Filipek oraz Sobota. We wcześniejszych edycjach mogliśmy zobaczyć też chociażby Kizo, Rybę czy Jongmena. Kto jeszcze ma warunki do tego, by na chwilę odejść od mikrofonu i wejść do oktagonu?

Alberto

Niedawno debiutujący na polskiej scenie rapowej, mógłby spróbować swoich sił w klatce. Zresztą jak sam nawija „wystraszeni są goryla”. Alberto jest wysoki, wysportowany i widać, że na siłowni spędził sporo czasu. Jego agresywna nawijka o tym, że ktoś wyłapał na ryj i pewność siebie mogłyby idealnie sprawdzić się w oktagonie. Jego kawałek „Dwutakt”, który opowiada o różnych sytuacjach, w których przyszło się zmierzyć z innymi, mógłby idealnie wybrzmieć podczas wyjścia do oktagonu.

Borixon

Szef chillwagonu również nie raz pokazywał, że lubi poćwiczyć. Jego kawałki takie, jak „Vitaminy” czy chociażby „Papierosy” zawierały wersy opowiadające o ćwiczeniu na siłowni. Borygo już nie raz udowadniał, że mimo wieku i wielu lat na scenie potrafi świetnie sobie poradzić wśród młodych zawodników. Stale też tworzy coś nowego i ma wiele pomysłów. Dlaczego by nie spróbować zmierzyć się w klatce? Jeden z reprezentantów chillwagonu ma to już za sobą – mowa tu o Kizo. Kogo widzielibyście jako oponenta Borixona? Kogoś w podobnym wieku ze świata rapowego czy może młodego kota? A może zupełnie kogoś z innej dziedziny niż rap?

Bosski Roman

Również znany niegdyś z ostrych tekstów zwłaszcza za czasów FIRMY – Bosski Roman, mógłby pokazać się w oktagonie. Działacz i promotor „Drużyny Mistrzów”, znany z wielu kawałków o sporcie, w których to sam pokazywał jak ćwiczy mógłby wykorzystać zdobytą wiedzę i zawalczyć na FAME MMA. Podobnie jak Borixon – Bosski należy już do weteranów polskiej sceny rapowej i mógłby dać naprawdę ciekawe widowisko oraz udowodnić, że niezależnie od wieku można osiągnąć wiele. Podobnie zrobił to DJ Decks, który w świetnym stylu znokautował Słodkiewicza. Bosski Roman również mógłby podjąć walkę z kimś, kto ma większe doświadczenie w sztukach walki i udowodnić, że jako amator może wiele pokazać!

fot. kadr z klipu „BORIXON ŻYCIA PÓŁ @KUBIPRODUCENT”, YouTube.com/NewBadLabel

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Rytmika i „Potrzeby” Palucha w najnowszym singlu!
Paluch „Potrzeby" (stopa bas) prod. Julas

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Nadciśnienia", najnowszej płyty Palucha. Poznański raper uraczył już fanów trzema konkretnymi singlami, ale na tydzień przed wydaniem krążka mu to nie wystarczyło. Wypuścił więc "Potrzeby".

Felieton,Hip Hop
Kiedy Włochy stają się Ameryką – Sfera Ebbasta „Famoso” [RECENZJA]
https://www.instagram.com/sferaebbasta

Włoski rap nie jest w Polsce zbyt popularny, bo wygryzają go nawet inne europejskie sceny takie, jak francuska, niemiecka czy brytyjska. Wydaje się jednak, że już wkrótce może się to zmienić, ponieważ z Półwyspu Apenińskiego wyszedł krążek, który ma wszelkie papiery nie tylko na to, by rozkochać w sobie cały Stary Kontynent, ale także mocno przyzwyczajoną do konkretnych brzmień publikę za Oceanem. "Famoso" bowiem trudno się nie zauroczyć.