Hip Hop,News

Rasmentalism opuszcza szeregi Asfalt Records. Co z płytą „Escape Room”?

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Rasmentalism opuszcza szeregi Asfalt Records. Co z płytą „Escape Room”?

Dosyć niespodziewany transfer, bo wydawać by się mogło, że chłopaki nie opuszczą wytwórni, która w ogóle umożliwiła im wskoczenie na mapę mainstreamowego rapu. Niemniej wiemy już, że kolejna płyta duetu pt. „Geniusz” ukaże się nakładem Def Jam Sony Music Poland.

View this post on Instagram

NOWY ROK, NOWA JA

A post shared by RASMENTALISM (@rasmentalism) on

Krótki teaser potwierdza, że Ment jest w formie i dalej eksploruje muzyczne zakamarki. Niestety trudno powiedzieć coś o Rasie, który ostatnimi czasy formę miał mocno nierówną (dobry feat na „Restarcie” Bonsoulu daje nadzieję, że wrócił do siebie). Chłopaki zostawiają Asfalt po czterech albumach, które wypuścili w tej oficynie. Ostatni, „Tango”, ukazał się na początku 2018 roku, więc faktycznie panowie milczeli dosyć długo. „Geniusz” ukaże się 27 marca tego roku.

Co ciekawe, widoczny wyżej „Escape Room”, miał zapowiadać w 2018 roku płytę o tym samym tytule, która miała ukazać się w roku 2019. Jak widać, z jakiegoś powodu panowie nie dostarczyli. Czy kawałek znajdzie się na trackliście „Geniusza” już pod egidą Sony Music Poland? Trudno przewidywać, ale prawdopodobnie nie. Projekt chyba w całości upadł i „Geniusz” powstawał zapewne od podstaw.

fot. kadr z wideo „Rasmentalism – Escape Room”, youtube.com/AsfaltRecords

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Rozbierając się uzbierała 700 000 $ na pomoc Australii. Rodzina i chłopak się od niej odwrócili

Co to ma wspólnego z hip-hopem? Nic, to prawda. Ma jednak sporo z pożarami w Australii, więc jeśli jesteście dalej podekscytowani rozdaniem Złotych Globów, to lojalnie przypominamy, że gdzieś na świecie płonie kontynent i jest to mocno tragiczna sytuacja. Zdaje sobie z tego sprawę Kaylen Ward, modelka z instagrama, która stwierdziła, że weźmie sprawy w swoje ręce i coś z tym zrobi - nie zważając na koszty.

Hip Hop,News
Nicki Minaj „uhonorowana” wątpliwą, woskową figurą w słynnym muzeum

Jeśli w słynnym Muzeum Madame Tussaud lub którejś z jego filii powstaje twoja podobizna, to musisz być kimś. To w końcu miejsca, które przykładają najwyższą wagę do podobizn danych postaci, a sami celebryci nierzadko mogli być wręcz pomyleni ze swoimi woskowymi sobowtórami. Cóż, do tej grupy z pewnością nie możemy zaliczyć Nicki Minaj, której rzeźba została przedstawiona w berlińskim oddziale tego muzeum. Moglibyśmy wręcz zapytać, czy to aby na pewno amerykańska raperka była pierwowzorem powstawania tej figury. Sami zobaczcie.