Hip Hop,News

Reprezentanci SBM wracają do koncertowania!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Reprezentanci SBM wracają do koncertowania!

Kilka miesięcy posuchy koncertowej dało się we znaki zarówno artystom, jak i słuchaczom. Czas nadrobić ten stracony czas. Reprezentanci SBM, a dokładniej Bedoes i Mata, wracają na scenę.

Coraz więcej artystów wraca do grania koncertów, bo nie wiadomo na jak długo została odmrożona branża muzyczna. Swoją krótką trasę zapowiedzieli Mata i Bedoes. Michał nie miał w końcu możliwości, aby należycie świętować swój debiutancki album podczas koncertów. Jeśli chcecie sobie przypomnieć „100 dni do matury”, to polecam recenzję Klementyny Szczuki. Ostatnio zagrał dość spontaniczny koncert razem z Quebonafide na warszawskich schodkach. Oglądając filmiki z tego wydarzenia, żałowałem, że mnie tam nie było. Również Bedoes wraca z kilkoma koncertami. Pierwszy odbędzie się już za tydzień (15.08) w Katowicach, a finał trasy zaplanowany jest na 5 września w jego rodzinnym mieście, czyli Bydgoszczy. Poniżej szczegółowa lista koncertów członków SBM.

Mata:
15.08.2020 Bydgoszcz Wake Park
21.08.2020 Katowice Plac MCK
22.08.2020 Poznań Skwer Play obok. Stadionu Lecha
27.08.2020 Szczecin na Dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich
TBA Warszawa

Bedoes:
15.08.2020 Katowice na Placu MCK
16.08.2020 Katowice na Placu MCK
TBA Warszawa
05.09.2020 FINAŁ TRASY Bydgoszcz w WakePark

fot. instagram.com/33mata

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
TikTok naprawdę może zostać zdelegalizowany!
https://1000logos.net/tiktok-logo/

TikTok u wszystkich wzbudza bardzo podobne uczucia. Niby fajnie zabija się dzięki niemu nudę, ale po pewnym czasie trzeba zrobić sobie od niego przerwę, gdyż stężenie cringe'u we krwi jest zwyczajnie zbyt duże i prawdopodobnie zagrażające życiu. Amerykanie już niedługo mogą tego problemu nie mieć.

Felieton,Hip Hop
Young Lungs opowiedział nam o kulisach współpracy z Quebonafide!

„Egzotyka” Quebonafide ukazała się 9 czerwca 2017 roku. Wcześniej, co tydzień artysta co tydzień publikował kolejne utwory z nadchodzącej płyty – tak narodziły się „Quebowe wtorki”. 2 maja miałem więc wobec rapera spore oczekiwania. Tydzień wcześniej Que wrzucił do sieci „Zorzę”. Utwór gorzki i trudny, ale jednocześnie piękny i poruszający. A równo o 12.00 dostaliśmy nostalgiczne, traktujące o globalnej samotności, potrzebie obcowania z najzwyklejszymi ludzkimi emocjami i rozgoryczone sztucznością współczesnego świata „Między słowami”.