Hip Hop,News

Rufuz i Kabe jak Białas i Pezet? Raperzy zaprezentowali „Dres z krokodylem”!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Rufuz i Kabe jak Białas i Pezet? Raperzy zaprezentowali „Dres z krokodylem”!

Rufuz najbardziej kojarzony jest ze wspólnych działań muzycznych z Małachem. Teraz czas na jego solową płytę o tytule „Design”. Premiera zapowiedziana jest na jesień tego roku.

Niedawno pisaliśmy o miłości Białasa i Pezeta do Nike, a teraz Rufuz nawija o swoich skojarzeniach z inną znaną marką… W sieci pojawił się utwór „Dres z krokodylem” z gościnnym udziałem Kabe. Jak pewnie się już domyślacie, tytuł nawiązuje do francuskiego przedsiębiorstwa Lacoste. Prawdopodobnie nie bez przyczyny akurat w tym numerze pojawia się młody raper, bo były reprezentant Stoprocent spędził kilka lat w kraju ze stolicą w Paryżu. Rufuz w nowym kawałku wspomina, zwłaszcza w refrenie, swoje młodzieńcze lata i miejsca gdzie się wychował. Jest w tym trochę ulicznego sznytu, przy czym jest to luźny numer, którego przyjemnie się słucha. Kabe dopełnił klimat utworu swoją zwrotką i – klasycznie – kilkoma wersami nawiniętymi po francusku. Preoder płyty „Design” można już zamawiać, a premiera zaplanowana jest na 30 października. Na albumie znajdzie się 15 numerów, na których usłyszymy conajmniej sześciu gości, w tym Kabe!

fot. facebook.com/rufuzmrcrew/

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
J. Cole dołączy do NBA? Raper może reprezentować jedną ze znanych drużyn!
j. cole NBA

J. Cole, jak wiadomo, jest wielkim fanem koszykówki oraz posiada do niej spore predyspozycje. Teraz ma szansę spełnić swoje marzenie, bo właśnie dostał możliwość, aby reprezentować Detroit Pistons!

Felieton,Hip Hop
Bedoes, Żabson i Borixon już są. W jakich jeszcze grach potrzebujemy polskich raperów?
www.instagram.com

Ostatnio Żabson i Borixon ogłosili, że ich głosy znalazły się w Fortnicie i da się ich posłuchać w radiu, jadąc w grze autem. Jakiś czas temu w podobną akcję wmieszał się Bedoes, którego z kolei można było usłyszeć w League of Legends, grając Ekko w skórce True Demage. Raperzy ewidentnie coraz śmielej przecinają się z branżą gier wideo, więc zastanowiłem się, kto jeszcze i w jakiej grze mógłby, a nawet powinien się pojawić.