Streetwear

Samochód prawdziwego streetwearowca: Suzuki w wydaniu od Bape

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Samochód prawdziwego streetwearowca: Suzuki w wydaniu od Bape

Jeśli cztery kółka traktujecie jako integralną część ubioru, to mamy idealne dopełnienie waszego fitu. Oto Suzuki Jimny czwartej generacji, powstały w kolaboracji z japońskim Bape.

Limitowana wersja popularnego off-roadowego SUV-a została przygotowana przy współpracy z Island Motors – oficjalnym dealerem samochodów Suzuki w Hongkongu. Pokryta w całości logotypami linii Aape (m.in. kamuflażem) karoseria, idealnie współgra z terenowym charakterem samochodu. Niestety, na ten moment brak informacji odnośnie aktualizacji w specyfikacji technicznej względem standardowej wersji. Choć osobiście obstawiamy, że na wizualnych zmianach się kończy i nie doszło do spektakularnego wzrostu ilości koni mechanicznych pod maską.

Szczęśliwi nabywcy nowego samochodu otrzymają w prezencie od Suzuki limitowany t-shirt i ręcznik.

Podoba się? Samochód można już kupić u hongkońskich sprzedawców Suzuki. I… tylko tam. My od siebie polecamy tylko pamiętać o ewentualnych kosztach sprowadzenia pojazdu do Polski 😉

Odnośnie innych nowości ze świata japońskiej marki – sprawdźcie nowe okulary, sygnowane logiem Bape i stworzony na Chiński Nowy Rok zestaw do picia herbaty.

AAPE

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Beyoncé i Jay-Z zachęcają: ćwiczcie poniedziałki bez mięsa
Beyoncé i jej mąż Jay-Z

Najbardziej dochodowe małżeństwo w muzycznym biznesie - Beyoncé i Jay-Z, widząc jaką ma siłę na rynku rozrywki, postanowiło ją wykorzystać. Tym razem, by zmieniać styl życia i nawyki swoich fanów. Para z miliardami dolarów na koncie i dziesiątkami muzycznych wyróżnień, traktowana jako jedna z najpotężniejszych na świecie, chce zmieniać świat na lepsze i zachęca swoich fanów do... weganizmu.

News,Streetwear
Sznurówki to przeszłość. Puma ogłasza nowe samodopasowujące się buty

Nie tak dawno temu pisaliśmy o nowym samodopasowującym się modelu od NIKE. Puma poszła za ciosem i także wydała wersję zaawansowanego technologicznie buta. Oto Dubbed Fit Intelligence (Fi).