Hip Hop,News

”Siemanko, witam w moim domu”. MTV Cribs powraca!

Michał Fitz -
Inside Wiz Khalifa's $4.6M L.A. Mansion & Recording Studio | Open Door | Architectural Digest
Inside Wiz Khalifa's $4.6M L.A. Mansion & Recording Studio | Open Door | Architectural Digest
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

”Siemanko, witam w moim domu”. MTV Cribs powraca!

Kiedy lata temu wracałem ze szkoły i chciałem obejrzeć w telewizji coś ciekawego i niezajmującego zbytnio psychicznie, a przy okazji zobaczyć moich ulubionych artystów, z pomocą przychodziło MTV, na antenie którego leciał program Cribs. I wiecie co? Niedługo znowu będę mógł to robić.

MTV potwierdziło bowiem, że wraca z nowym sezonem popularnego programu, a w zasadzie to nawet z dwoma. Są bowiem informacje zarówno na temat brytyjskiej wersji show, jak i tej amerykańskiej. Co ciekawe, Wyspiarze będą mogli obejrzeć swój program dużo wcześniej. Ma on zadebiutować już za niecałe dwa tygodnie, dokładnie 26 października tego roku. Nie wiadomo jednak zbyt wiele na temat gwiazd, które oprowadzą nas po swoich domach, choć pojawiają się pewne plotki na tematy występu Caitlyn Jenner, Kevina McHale czy Stefflon Dona. Jeśli z kolei chodzi o wersję amerykańską, ta jest owiana większą tajemnicą. Konkretnej daty premiery nie ma, wiadomo natomiast, że show nie pojawi się na antenie wcześniej niż w 2021. Wynika to prawdopodobnie z pandemii, która musiała przeszkodzić ekipom filmowym w nagrywaniu kolejnych odcinków.

Czego możemy się spodziewać? Absolutnie wszystkiego. Poprzednie edycje przyniosły nam bowiem wiele ciekawych momentów. Niektórzy prezentowali nam piękne, gigantyczne i czyściutkie wille, a inni, jak chociażby Redman, nieprzepełnione splendorem, zabałaganione domki.

Warto też nadmienić, że popyt na tego typu produkcje jest wielki. Z jakiegoś powodu ludzie po prostu uwielbiają oglądać to, w jaki sposób mieszkają inni. Kiedy MTV Cribs miało swoją przerwę, portale i stacje tworzyły bardzo podobne projekty pod innymi nazwami, które również były oglądane bardzo chętnie. O coś podobnego, zrobionego również w bardzo dobrej jakości pokusiło się chociażby Architectual Design. Wiadomo jednak, że żaden z tych programów nie był oryginałem, dlatego producenci show mogą się spodziewać, że ich program przyciągnie jeszcze więcej widzów, stając się przywróconym do życia hitem.

fot. kadr z wideo „Inside Wiz Khalifa’s $4.6M L.A. Mansion & Recording Studio | Open Door | Architectural Digest”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
StoproRap wzięło sprawy w swoje ręce. Przemek Ferguson zawieszony
Przemek Ferguson - Białe Skoki prod. shrpnss x caps

Miał być wielką gwiazdą, przejść drogę od zera do bohatera, zarabiając spore pieniądze i przy okazji dzieląc się nimi z biednymi dzieciakami z osiedla. Wszystko szło dobrze w karierze Przemka Fergusona, dopóki nie przyszły do niego pierwsze tantiemy. I uderzyła mu sodówka, której absolutnie nie powinno mieszać się z używkami.

Hip Hop,News
Najbardziej oryginalny raper młodego pokolenia? „Psy” Jacusia trochę nas zawiodły

Znany z takich utworów jak „Rodeo”, „Rakieta” czy „I Don’t Take Pills, Cause I take Drugs” rybnicki raper wydał właśnie nowy kawałek zapowiadający jego pierwszy i, co sam podkreśla, w pełni legalny album zatytułowany „GUCCI TRIP”.