Hip Hop

Słoń otwiera pub w Poznaniu!

Michał Fitz -
Hip Hop - - Dodane przez Michał Fitz

Słoń otwiera pub w Poznaniu!

Rap może zagwarantować naprawdę solidne pieniądze, ale nie jest źródełkiem bez końca. Kariera, hype i popularność przemijają, w pewnych przypadkach zaskakująco szybko. Niektórzy artyści są tego wyjątkowo świadomi, dlatego inwestują swoje pieniądze, rezygnując z kupowania n-tej pary drogich sneakersów. Słoń postanowił swoje fundusze włożyć w otworzenie lokalu w Poznaniu.

Raper zakomunikował nam to za pośrednictwem swojego Facebooka. Wrzucił krótki filmik, w którym informuje, że już w najbliższy piątek (akurat będzie to niesławny piątek trzynastego) otwiera w swoim rodzinnym mieście pub, w który zainwestował wraz ze swoim wspólnikiem. Lokal będzie nosił nazwę „Złe Miejsce” i klimatem będzie odpowiadał muzyce Słonia, gdyż znajdziemy w nim wiele nawiązań do horroru. Możemy więc przypuszczać, że „Krwawej Mary” na pewno tam nie zabraknie.

Otwieram PUB moi drodzy ♥️🥂Razem z moim człowiekiem Gruchą z TATTOO-ZONE, postanowiliśmy otworzyć Złe Miejsce 😱🖤 otwarcie jest w NAJBLIŻSZY piątek (13’stego 😈) o godzinie 20:00 🔥Pub znajduje się w Poznaniu, na ulicy WRONIECKIEJ 22, obaj zdecydowaliśmy żeby żeby pójść w klimat nam najbliższy czyli HORROR/SCI-FI 👽🤡🔪 W menu znajdziecie autorskie jak i klasyczne koktajle/drinki, fani piwa również dla się znajdą „coś na ząb” 🍻 Od piątku ruszamy 🔥⚰️

Posted by SŁOŃ WSRH D666a on Wednesday, December 11, 2019

Słoń nie jest jednak jedynym raperem, który postanowił swoje pieniądze włożyć w lokal gastronomiczny. Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że Quebonafide zostanie współwłaścicielem nowego lokalu w Warszawie, „Mr Oh”. Lata temu w tę branżę wszedł już jednak Bilon. Jego „Gringo Bar” zdążył już nawet zebrać pewne nagrody gastronomiczne i otworzyć się w więcej niż jednym miejscu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie działalności ze strony artystów. W końcu oprócz słuchania dobrej muzyki, lubimy też smacznie zjeść i przyjemnie się napić, więc dlaczego tego nie połączyć?

fot. kadr z klipu „Słoń feat. Szpaku – Sicario | Prod. Gibbs (OFICJALNY TELEDYSK)”, YouTube.com/BrainDeadFamilia

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Cannon znów dissuje, Fat Joe daje na wstrzymanie, ekipa Shady staje za Eminemem

Po tym jak niespełna tydzień temu Eminem nagrał bardzo elegancki, choć zbędny, diss na Nicka Cannona, beef coraz bardziej się rozkręca. Wczoraj informowaliśmy, że konsekwencją odpowiedzi celebryty w trakcie audycji radiowej (i dissu, który wyszedł chwilę później), był pierwszy telefon od prawników Mathersa. Cóż, robi się poważnie. Plotki, jakoby raper miał mieć... kontakt seksualny z innym mężczyzną, były dla niego za mocne.

Felieton,Hip Hop
„Patointeligencja” – wystawiamy Macie ocenę [Trzy Grosze]

W momencie, w którym rap zaczyna trafiać do ludzi ze wszystkich sfer, pojawia się Mata. Zaczyna mówić o tym, z czym do czynienia ma na co dzień. Trochę żartem, ale jednocześnie zupełnie na poważnie. I nagle nagrywa singiel, który wydaje się swego rodzaju ciekawostką oraz skandalem. Opublikowana wczoraj "Patointeligencja" może wywoływać mieszane uczucia, ale jedno jest pewne – w polskim rapie nie było wcześniej chyba nikogo, kto mógłby o niej nawijać.