Hip Hop,News

Snoop Dogg wspomina, jak palił zioło z Kurtem Cobainem. Tylko że nie palił

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Snoop Dogg wspomina, jak palił zioło z Kurtem Cobainem. Tylko że nie palił

Marihuana nie jest szkodliwa? Ilu ludzi, tyle opinii, ale jedno jest pewne – na pewno nie wspomaga pamięci. Snoop Dogg pochwalił się wspólnym zdjęciem z Kurtem Cobainem. Problem w tym, że takie nigdy nie powstało. Albo inaczej – powstało – ale nie w normalnych warunkach. Czy obaj panowie się znali, to już inna kwestia, której być może nigdy się nie dowiemy, ale pewnym jest, że to, co zaraz zobaczycie, to wielka iluzja. Zapraszamy na krótki maraton halucynacji z wujkiem Snoopem.

View this post on Instagram

Young dogg with. Kurt ???92

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on

Wygląda super, prawda? Snoop w 1992 roku, już jako król zioła, i uhahany Kurt, który zapewne ściągnął kilka buchów z jointa, który raper trzyma w dłoni. I wszystko świetnie – dwie ikony na jednym zdjęciu, atmosfera luźna i przyjacielska, najlepsi z dwóch światów itd.

Tylko że nie. Otóż zdjęcie jest przeróbką autorstwa niejakiego Vemixa. Autor wrzucił je na swoje instagramowe konto, wyraźnie poruszony tym, że udało mu się wkręcić Snoop Dogga w znajomość z Kurtem Cobainem. A jeśli nie w samą znajomość, bo – kto wie – to w istnienie takiej fotografii. Na Twitterze użytkownik Lil Shady Boy pokazał z kolei zdjęcia, z których powstała kompilacja:

Przestroga dla wszystkich. Kiedy odwrócimy nieco sytuację Snoopa, to płynie z tego ważna nauka – jeśli ktoś pokaże Wam niewygodne zdjęcie sprzed lat, to zawsze możecie powiedzieć, że nie ma opcji, żeby powstało.

fot. Instagram.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Życie Quentina Tarantino zagrożone! Policja w LA na tropie niebezpiecznego stalkera

Quentin Tarantino to reżyser, który stworzył klasyki kinematografii. Słynny filmowiec jest odpowiedzialny za filmy takie jak "Pulp Fiction", "Wściekłe Psy", "Django" czy serię "Kill Bill". Tarantino nie spoczywa na laurach, i właśnie szykuje się do oficjalnej premiery "Pewnego razu... w Hollywood". Filmu, w którym zagrali między innymi Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino i... Rafał Zawierucha w roli Romana Polańskiego. Seans w New Beverly Cinema już wkrótce.

News
Młode Wilki Popkillera na Open’erze jak gwiazdy disco polo

Przyznaję, że od zawsze ciekawi mnie energia, jaka wytwarza się przy okazji wszelkiej maści beefów. Z jednej strony mamy złą krew wśród wykonawców, z drugiej szaleńcze dopingowanie zwaśnionych fanbase'ów. Przyznaję również, że takiego pocisku z takiej strony się w polskim środowisku nie spodziewałem. Ale może najpierw o samym występie Młodych Wilków na Open'erze.