Hip Hop,News

Sokół i 600V odkryją razem newschool?

Izabela Smolińska -
Sokół
Sokół
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Sokół i 600V odkryją razem newschool?

Wieku Wojtkowi Sokołowi wypominać nie będę, bo w swojej recenzji „Wojtka Sokoła” zrobił to już Kajetan. Faktem jest jednak, że ostatni raz raper i DJ Volt zagrali na „Prosto Mixtape 600V”… 9 lat temu. Dawno? No, niestety. Na pocieszenie mamy info, że być może czeka nas powtórka.

W wywiadzie udzielonym w Akademickim Radiu Kampus Sokół wygadał się, że w ogóle to wspólny kawałek nagrali. Teraz, wczoraj, niedawno – na newschoolowym bicie Volta zrymował bowiem jeden z utworów na nową płytę. Ten co prawda niestety wypadł z ostatecznej tracklisty, pozwolił jednak Sokołowi odkryć i docenić zmianę klimatu podkładów Volta. Raper mówił, że spotkali się nawet niedawno u legendarnego DJa, gdzie tenże zachwycił Sokoła popisem różnorodności. – Jestem pod ogromnym wrażeniem rzeczy, które usłyszałem, rzeczy newschoolowych. Ja w ogóle jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co usłyszałem od Volta – stwierdził raper. – Byłem u niego i robił pięć projektów, równocześnie jakichś swoich i każde to była zupełnie inna bajka – dodał.

Czy to oznacza współpracę? Twardych deklaracji na razie brak. Coś tam jednak padło: – Na pewno coś tam z Sebkiem jeszcze wyszpącimy niejeden raz w życiu – obiecał Wojtek. Tego się więc trzymamy i mamy nadzieję na kontynuację tej pięknej przyjaźni zawiązanej przed laty.

A tu znajdziecie całą rozmowę Sokoła:

Wojtek Sokół w audycji Hip-Hop Kampus!

? Sokół gościem audycji Hip-Hop Kampus!? #PodcastSpotify: http://bit.do/SokolHHK ? ▶ Słuchaj też na www.radiokampus.fm/muzyka ? ? #SameSztosy gramy w Warszawie na 97,1 FM i www.radiokampus.fm/player ?

Radio Kampus 发布于 2019年2月28日周四

fot. z oficjalnego fanpage’a „Sokół” [facebook]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Jestem niemieckim hip-hopem. Sentino, cz. 1

Londyn 6 czerwca 1983 roku. W kinach odbywa się premiera trzynastego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Pomimo szumnych zapowiedzi, "Ośmiorniczka" nie staje się jednak wielkim sukcesem. Krytycy zarzucili produkcji odstąpienie od tradycyjnej szpiegowskiej konwencji i postawienie na zbyt dużą ilość głupkowatych gagów. Lekko już leciwy, jak na Bonda, Roger Moore również nie pomógł. Zamiast wciągającego kina akcji, wyszła kuriozalna komedia.

News
Dlaczego raperzy w kółko nawijają o musztardzie

Zastanawialiście się kiedyś, słuchając swoich ulubionych hip-hopowych kawałków, dlaczego raperzy tak często w swoich tekstach nawiązują do Grey Poupon? My tak i postanowiliśmy to sprawdzić.