Hip Hop,News

Sokół: Jest mnóstwo raperów, którzy są ode mnie lepsi technicznie

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Sokół: Jest mnóstwo raperów, którzy są ode mnie lepsi technicznie

Wojtek Sokół był gościem na kanale „Imponderabilia”, którego twórcą jest Karol Paciorek. Prowadzący przeprowadził ponad godzinną rozmowę z raperem.

W ostatnich miesiącach ukazuje się mało wywiadów z postaciami z polskiej sceny hip-hopowej. Dlatego niemałym zaskoczeniem jest ta rozmowa, podczas której zostało poruszonych naprawdę wiele ciekawych tematów. Zwłaszcza, że Sokół to już żywa legenda rapu, ale nie jest to jedyna dziedzina, w której Wojtek się odnajduje. To powoduje, że naprawdę przyjemnie się słucha tego dialogu. Niedawno Klementyna pisała o wydawnictwie literackim, które założył raper. Ten temat również został poruszony w wywiadzie. Mowa była również o tym, że literatura niesłusznie stawiana jest na piedestale kosztem innych odłamów kultury.

Właściciel Prosto przyznał, że jest wielu raperów, którzy są od niego lepsi pod względem technicznym. Powiedział również, że docenia umiejętność pisania storytelling’ów. Jak wiemy, Sokół jest w tym jednym z najlepszych raperów w kraju. Przekazanie spójnej historii w ciekawy sposób, aby jeszcze to wszystko dobrze brzmiało, to niełatwy wyczyn. W wywiadzie nie zabrakło tematów przedsiębiorczych, z czego także Wojtek jest znany. Muszę pochwalić również Karola Paciorka, który świetnie się przygotował do tej rozmowy i poprowadził ją w taki sposób, że przyjemnie się tego słucha. Swoją drogą, z czystym sumieniem polecam kanał „Imponderabilia”, jeśli ktoś chce poznać z innej, często kompletnie nieznanej, strony wiele popularnych osobistości. Cały ponad godzinny wywiad możecie znaleźć poniżej.

fot. kadr z klipu” Sokół – Chcemy Być Wyżej”, YouTube.com/ProstoTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Arab wraca ze zjaranym stylem! Płyta już niebawem

Pamiętacie Araba, który w "Żywym Rapie" zaprezentował swoje umiejętności i przedstawił się jako najbardziej zjarany głos polskiego rapu? Powraca z płytą, która powinna wyjść już dawno, ale niestety nigdy nie ujrzała światła dziennego.