News,Streetwear

Spinacz i zgnieciona puszka. Za te breloczki zapłacisz około 1000 zł

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Spinacz i zgnieciona puszka. Za te breloczki zapłacisz około 1000 zł

Jeśli odczuwacie potrzebę otaczania się markami wszędzie i w każdej sytuacji, to Virgil Abloh wyszedł Wam naprzeciw. Tym razem inspiracją stał się biurowy niezbędnik.

Abloh właśnie wypuścił na rynek metalowe breloczki do kluczy w kształcie… spinaczy do papieru. O dziwo, podobno nie tylko wyglądają jak biurowy asortyment, ale są w stanie spełniać swoją funkcję. Wybrać można spośród dwóch wersji kolorystycznych. Jest neonowo-żółta lub srebrna – obie z wygrawerowanym logo Off-White.

Virgil już od jakiegoś czasu mocno inspiruje się biurową estetyką, więc nowe akcesorium niespecjalnie nas dziwi. Cena? 100 dolarów za sztukę, czyli około 390 złotych.

Szukacie czegoś jeszcze bardziej fantazyjnego? Nie ma sprawy. W kolekcji belgijskiego projektanta, Rafa Simonsa, na wiosnę-lato 2019, inspirowanej kulturą punkrockową, znajdziecie breloczki w kształcie… puszek. Dla jak najlepszego odzwierciedlenia prototypu – wykonane z aluminium. Tu – w zależności od modelu – ceny wahają się między 260 a 355 dolarów (czyli 995 – 1360 zł).

Z innych (drogich) akcesoriów – rzućcie też okiem na klasyczny spinacz do banknotów od Prady za 170 dolarów (~650 zł).

A skoro już wywołaliśmy Abloha do tablicy – sprawdźcie nasze zestawienia dziesięciu najtańszych i dziesięciu najdroższych par ze wspólnej kolekcji Off-White i Nike.

fot. SSENSE/Prada

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Breakdance na Olimpiadzie 2024? Skateboarding już za rok!

Podczas zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży, które odbyły się jesienią w Argentynie, jako nowy sport zadebiutował breakdance. Do kwalifikacji (męskich) zgłosiło, się aż 900 chętnych, ale tylko 12 miało szansę powalczyć o medal.

Felieton,Hip Hop,Wyróżnione
Przyczółek zdobyty! Relacja z PRO8L3M OUTPOST

Dziennik pokładowy samobieżnej maszyny relacjonującej K4j3tan Sz3vvczyk. Wolumin 83. Temperatura na zewnątrz ujemna. Stan podzespołów dobry. Lekki uszczerbek ceramicznych żeber i zmęczenie odczuwane w bionicznych nogach. Misja wykonana. Informacje zebrane.