News,Streetwear

Sport i elegancja: Nowa kolekcja Nike x BLACK COMME des GARÇONS

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Sport i elegancja: Nowa kolekcja Nike x BLACK COMME des GARÇONS

Niedawno Rei Kawakubo wydała torbę łudząco przypominającą tą, z którą spacerujemy po sklepach IKEA. Teraz COMME des GARÇONS zdecydowało się nie tylko na inspirację, ale również na współpracę z jednym z gigantów światowego rynku – Nike.

To zresztą nie debiut. Nike oraz CDG mieli okazję współpracować juz kilka razy, między innymi w ubiegłym roku, przy kolaboracji z Supreme, której owocem był model Air Force 1. Natomiast w zeszłym tygodniu światło dzienne ujrzał projekt buta Nike Air Footscape, powstały w kolaboracji z BLACK COMME des GARÇONS. Aktualnie znamy już wszystkie ubrania powstałe w tej współpracy. Kolekcja stanowi doskonałe połączenie sportowego ducha od Nike i niezwykle nowoczesnej formy elegancji od CDG.

Premiera już niedługo – 2 marca. Będzie miała miejsce u licznych retailerów BLACK COMME des GARÇONS, między innymi w Dover Street Market.

fot. BLACK COMME des GARÇONS

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Znamy wyniki za rok 2018: Najlepiej sprzedawał się Drake!

IFPI, czyli światowy przedstawiciel branży nagraniowej, ogłosił właśnie swoją oficjalną listę najlepiej sprzedających się artystów muzycznych w 2018 roku. Kto zajął pierwsze miejsce? Nikt związany z popem, a z hip-hopem. Królem okazał się Drake.