Hip Hop,News

StoproRap wzięło sprawy w swoje ręce. Przemek Ferguson zawieszony

Michał Fitz -
Przemek Ferguson - Białe Skoki prod. shrpnss x caps
Przemek Ferguson - Białe Skoki prod. shrpnss x caps
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

StoproRap wzięło sprawy w swoje ręce. Przemek Ferguson zawieszony

Miał być wielką gwiazdą, przejść drogę od zera do bohatera, zarabiając spore pieniądze i przy okazji dzieląc się nimi z biednymi dzieciakami z osiedla. Wszystko szło dobrze w karierze Przemka Fergusona, dopóki nie przyszły do niego pierwsze tantiemy. I uderzyła mu sodówka, której absolutnie nie powinno mieszać się z używkami.

O tym, co dokładnie ostatnio dzieje się z Przemkiem Fergusonem pisał już Kuba. Problem jednak w tym, że na upublicznianiu przelewu z niezatuszowanymi danymi się nie skończyło. Takie zachowanie przyniosło bowiem Przemkowi sporą krytykę, a ten kompletnie sobie z nią nie radzi. Jeszcze wczoraj wrzucił film, na którym na pewno nie jest trzeźwy. W mocno nieparlamentarnych słowach zwraca się on do wszystkich negatywnie mówiących o nim ludziach, jednocześnie trochę plącząc się w zeznaniach dotyczących otrzymanych pieniędzy. Raz na teledysk miało iść tylko 300 złotych, a później jednak 4 500?

Żeby było jasne, wszyscy oczywiście doceniają fakt, że Przemek zamierza wprowadzić w życie swój pomysł o butach dla biednych dzieci. Warto zresztą przypomnieć, że w jednym ze swoich numerów, które wydał jeszcze przed podpisaniem umowy z wytwórnią, obiecał, że gdy wyjdzie na legal, kupi dzieciom z osiedla „białe skoki”.

Przemek ma, oczywiście, dobre intencje, ale przez swoje zachowanie może narobić jeszcze więcej szkody, niż pożytku i to przede wszystkim samemu sobie. StoproRap wydało właśnie oficjalne oświadczenie, w którym informuje o zawieszeniu rapera. Trudno stwierdzić, z czym dokładnie ono się wiąże, ale należy spodziewać się, że debiutancki album Przemka wyjdzie przez to później. Nie można też wykluczyć, że poniesie inne konsekwencje, na przykład karę finansową…

Oby tylko raper nie zareagował na to kolejnym afektem, ponieważ obrażanie następnych osób, w tym swoich pracodawców tym bardziej nie przyniesie nic dobrego. W obecnej sytuacji jedynym sensownym wyjściem jest po prostu posypanie głowy popiołem, wystosowanie publicznych przeprosin i kontynuowanie kariery po krótkim, psychicznym odpoczynku. Przemek, zrób tak, bo szkoda talentu na zabawę w patostreamera.

fot. kadr z klipu „Przemek Ferguson – Białe Skoki prod. shrpnss x caps”, YouTube.com/Gun Talk Music

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
”Siemanko, witam w moim domu”. MTV Cribs powraca!
Inside Wiz Khalifa's $4.6M L.A. Mansion & Recording Studio | Open Door | Architectural Digest

Kiedy lata temu wracałem ze szkoły i chciałem obejrzeć w telewizji coś ciekawego i niezajmującego zbytnio psychicznie, a przy okazji zobaczyć moich ulubionych artystów, z pomocą przychodziło MTV, na antenie którego leciał program Cribs. I wiecie co? Niedługo znowu będę mógł to robić.