News

Streamerka Mewlies uważa, że Polacy powinni być zniszczeni przez nazistów!

Kajetan Szewczyk -
News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Streamerka Mewlies uważa, że Polacy powinni być zniszczeni przez nazistów!

Amerykańska streamerka wybuchła na transmisji, życząc Polakom śmierci z rąk nazistów. Zapis tego konkretnego wideo zniknął z sieci, ale pojawiły się filmiki, które prezentują dokładnie ten fragment. Nie znamy kontekstu, ale z tego, co udało się ustalić społeczności Internetowej, Mewlies nie spodobało się to, że w pewnym momencie jej stream został zdominowany przez polskich widzów.

Streamerka nie ma sprecyzowanego contentu – jej ostatnie filmiki to gra w Minecrafta, ale przeważnie po prostu rozmawia ze swoimi widzami, czasami nawet po kilka godzin. W tym momencie obserwuje ją ponad 33 tysiące osób. Jednak po tych słowach może się to zmienić i Mewlies zniknie na dobre:

Jak informuje serwis how2play, nie jest to pierwszy taki eksces z udziałem Mewlies, ale w świetle tak niedopuszczalnych słów – być może ostatni. Co ciekawe, trzy miesiące temu, kiedy Mewlies wtrąciła się w dramę między Kun0 i DreamNekoTV mówiła tak:

Ludzie na Twitchu są odpowiedzialni za to, co mówią; nie sądzę, żeby ktokolwiek powinien kogokolwiek banować, takie jest pie***one życie

No cóż, odpowiedzialność łączy się również z ponoszeniem konsekwencji za swoje słowa, a wygłaszanie takich opinii publicznie nie jest najbardziej rozsądnym zachowaniem.

fot. kadr z wideo „Streamerka mewlies mówi że polacy powinni zostać zabici przez nazistów”, Youtube.com/Sashi CS:GO

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Yelawolf wraca z niezależnym debiutem. Nowy numer dosłownie spala głośniki!

W pierwszym kwartale roku mogliśmy cieszyć się "Trunk Muzik 3", ostatnim albumem Yelawolfa pod skrzydłami Shady Records. Wszystko wskazuje na to, że nowe wydawnictwo dostaniemy nawet do końca tego roku! "Ghetto Cowboy", bo taki tytuł nosi nowy krążek, będzie wydany zupełnie niezależnie, ponieważ Yela przeszedł na swoje. Właśnie dostaliśmy "snippet" kawałka "Unnatural Born Killer", który wyjdzie w pełnej wersji już 9. sierpnia.

Hip Hop,News
Geto Boys odcinają się od Bushwicka tuż po jego śmierci? Brak zwrotek rapera na koncercie

Dwa miesiące temu do fanów klasycznego hip-hopu dotarła smutna nowina. Bushwick Bill z Geto Boys zmarł na raka trzustki. Artysta z pewnością na długo pozostanie w sercach jego słuchaczy i rodziny. Wydawało się, że równie długo pamięć o nim będzie trwała u jego kolegów z Geto Boys i faktycznie tak jest, choć niektóre media, jak HipHopDX i HotNewHipHop, twierdzą inaczej.