Hip Hop,News

Sunday Service znowu radzi sobie świetnie. Nawet bez Kanye!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Sunday Service znowu radzi sobie świetnie. Nawet bez Kanye!

Kanye West parę miesięcy temu ogłosił, że poważnie myśli o założeniu kościoła. W końcu w tym roku zaczął organizować niedzielne posługi, jakimi są koncerty w ramach cyklu Sunday Service. Tym razem Ye poszedł o krok dalej i… przeniósł się ze wzgórza na teren jednej ze szkół w Północnym Hollywood. Tam dołączył do lokalnego zgromadzenia, które regularnie spotyka się w gimnazjum w San Fernando Valley.

I tym razem, mimo że było to najbardziej kameralne jak do tej pory wydarzenie z cyklu, pojawiło się na nim wiele znanych osób, w tym Gwen Stefani, Blac Chyna czy Tori Kelly. W repertuarze znalazły się z kolei utwory takie jak „This Is the Day” Freda Hammonda, pochodzące z Watch the Throne „Lift Off”, „Drop It Like It’s Hot” Snoop Doga czy interpretacja „Lift Him Up” Tye’a Tribbetta, a to, że podobno przez część wydarzenia, jak podaje Daily Mail, Kanye nie był obecny, nie przeszkodziło uczestnikom w tym, aby stać i się bawić.

Wygląda fajnie! No i ciekawe, jak cykl Sunday Service muzycznie wpłynie na „Yandhi”, bo wciąż mimo niejakich zapowiedzi, nie mogliśmy się o tym przekonać. Także podobnie jak Taco siedzimy sobie z kawą i czekamy aż wyjdzie. Szperając jednak wśród wiadomości, nie sampli.

fot. kadr z klipu „Jay-Z & Kanye West – Ni**as in Paris (Explicit)”, youtube.com/Kanye West

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Conway: Eminem wie, że czarnoskórzy go nie słuchają

Jeśli jeszcze nie wiecie, kim jest Conway, to pora nadrobić zaległości, bo obok Boogiego jest kolejnym zawodnikiem, który może przywrócić Shady Records do dawnej świetności. W połowie lipca wypuścił kawałek z gościnnym udziałem Eminema, na którym Marshall wspomina swoje przeszłe beefy i wywołuje do tablicy takie osoby jak Ja Rule, Cannibus czy Iggy Azalea. Prawdopodobnie wkrótce doczekamy się wideo do "Bang", bo tak nazywa się wspomniany utwór.

Hip Hop,News
Lipa: „Wstydzę się oglądając”. Reprezentant BOR ostro o rapującym Stuu

Dwa dni temu niezwykle popularny youtuber, Stuu, postanowił pójść za trendem i również wydać swój "rapowy" kawałek. Sporo zostało już o tym numerze powiedziane, nawet Kajetan już go u nas podsumował, ale mogliśmy być pewni, że jeszcze nie wszystkie nożyce się odezwały. Dziś swoim krótkim, acz bardzo treściwym, zdaniem na temat tej produkcji podzielił się z fanami Lipa, najnowszy zawodnik BORu.