Hip Hop,News

To wielka szansa dla podziemnych raperów. Rusza akcja StartPro!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

To wielka szansa dla podziemnych raperów. Rusza akcja StartPro!

Swego czasu było wiele konkursów organizowanych przez mainstreamowe wytwórnie. Po latach i ostatnich incydentach z Przemkiem Fergusonem oraz Karą z podobną inicjatywą wychodzi wytwórnia Remo, czyli StoproRap!

StartPro to projekt skierowany do raperów, o których jeszcze za wiele nie było słychać. Wytwórnia zapewnia pełne wsparcie promocyjne, a co najciekawsze, umowa tyczy się tylko jednego utworu. Raper nie będzie związany długoterminowo z labelem, co w pewnym stopniu mogłoby go ograniczać. Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie, a wiadomo, że jeśli obie strony nie będą zainteresowane dalszą współpracą, to po prostu do niej dojdzie. Obecnie na scenie jest multum raperów, więc przebicie się do szerszego grona słuchaczy nie jest takie proste. Dlatego udział w StoproRap może być to zdecydowanie przyspieszyć. Zasady są proste: zainteresowany wysyła swój nieopublikowany wcześniej klip na starpto@stoprorap.pl.

Wydawnictwo StoproRap powołuje do życia nowy muzyczny projekt – StartPro. To inicjatywa skierowana głównie dla…

Posted by StoproRap on Wednesday, November 11, 2020

Nieistotne, czy jest to próba ocieplenia wizerunku. Ważne, że może wyjść z tego coś naprawdę fajnego. Nie wiadomo, czy zwycięzca może być tylko jeden, czy więcej osób otrzyma pomoc w postaci promocji. Na pewno warto spróbować swoich sił, bo na wcześniejszych inicjatywach typu PompujRap zyskało kilku raperów m.in. Sulin. Na SBM Starter również pojawiło się paru zawodników, którzy zostali w pamięci słuchaczy. Czekam na rozwój wydarzeń związanych z projektem StartPro i jestem ciekaw rezultatów.

fot. facebook.com/StoproRapStoprocent

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Zwracamy Jacusiowi honor! Nowymi singlami udowodnił, że „Psy” to tylko wypadek przy pracy

Po premierze „Psów”, czyli pierwszego utworu promującego nadchodzącą płytę Jacusia, „GUCCI TRIP”, nie kryłem, że brakowało mi w nim świeżości. Od tamtego czasu jeden z najbardziej oryginalnych raperów młodego pokolenia (dalej twierdzę, że tak jest!) wypuścił dwa nowe kawałki. „Kurt Cobain” i „Queen” to numery, które udowodniły, że na szczęście nie miałem racji.

Lifestyle
2 miliony złotych dla Golec uOrkiestra i Miuosha? Po ostrej krytyce minister kultury wstrzymuje wypłaty
fundusz wsparcia kultury

Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Wsparcia Kultury w piątek (13 listopada) ogłosiło kwoty, jakie przekaże osobom działającym w branży rozrywkowej. Do dyspozycji było 400 milionów złotych, jednak to, w jaki sposób zostały one rozdzielone, pozostawiło wiele do życzenia.