Hip Hop,News

T.I. regularnie sprawdza, czy jego córka jest dziewicą! Środowisko odpowiada

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

T.I. regularnie sprawdza, czy jego córka jest dziewicą! Środowisko odpowiada

Cytując „Violent Crimes” Kanye’ego Westa, „ni**as is pimps, ni**as is players/’Till ni**as have daughters, now they precautious”. Niektórzy z nich jednak za bardzo, a przy tym chyba nie mają wyczucia, jakie rzeczy lepiej byłoby zostawić dla siebie. Parę dni temu T.I. w podcaście Nadii Moham i Nazanin Mandi „Ladies Like Us” wyjawił, że regularnie chodzi do ginekologa ze swoją 18-letnią córką, Deyjah Harris, aby mieć pewność, że wciąż jest ona dziewicą.

Nie tylko rozmawialiśmy, co roku chodzimy do ginekologa, aby sprawdzić jej błonę dziewiczą. (…) Zaraz po tym, jak uczcimy jej urodziny. Zwykle dzień po imprezie, ona cieszy się prezentami. Ja zostawiam karteczkę samoprzylepną na drzwiach 'Ginekolog. Jutro. 9.30′ – powiedział.

Dziewczyna właśnie skończyła szkołę średnią i w tym roku poszła do college’u. I mimo, że oficjalnie na ten temat się nie wypowiedziała, to subtelnie wyraziła swój stosunek do wypowiedzi ojca – polubiła parę tweetów, krytykujących jego zachowanie oraz przestała obserwować jego profil na Instagramie.

Źródło: hotnewhiphop
Źródło: urbanislandz

Ich rodzinny „zwyczaj” oczywiście wywołał spore kontrowersje i stał się pretekstem nie tylko do żartów, ale także do dyskusji o traktowaniu kobiet. Sam podcast za to został zdjęty, jak wyjaśniły później w statemencie prowadzące, z powodu ich odruchowej, niewłaściwej reakcji na słowa rapera.

Temat ten poruszony został także w podcaście Joe Buddena, który również wyraził podobną opinię.

Myślę, że nie powinien mówić tego publicznie (…) jeśli ty i twoja córka macie taką relację, uważam zatem, że powinna być to relacja pomiędzy tobą a twoją córką

I tak jak całkiem zrozumiałe są motywy T.I., tak zwłaszcza w czasach, w których (nareszcie) doczekaliśmy się większej społecznej wrażliwości, takie postawy są mocno nie na miejscu. O wiele lepiej byłoby budować z dzieckiem zaufanie od samego początku, a przy tym zaakceptować, że w końcu i tak stanie się dorosłe. Co więcej TI nie wyraża podobnej troski w przypadku syna.

fot. kadr z filmu „T.I. and His Daughter’s Doctor Visits | The Joe Budden Podcast”, youtube.com/Joe Budden TV

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kodak Black na 4 lata w więzieniu

Trudno o większego rozrabiakę w amerykańskiej rapgrze od Kodaka Blacka. Ten facet to ucieleśnienie kłopotów. Był już wielokrotnie aresztowany, głównie za nielegalne posiadanie broni i narkotyków, a teraz zagwarantował sobie niemalże czteroletnie wakacje, gdyż prawnik, Mohammed Gangat podał, że sąd skazał go na 46 miesięcy pozbawienia wolności. Co nabroił tym razem?

Hip Hop,News
Synowie członków Wu-Tang Clanu zakładają własny kolektyw!

Wu-Tang Clan to jeden z najwybitniejszych składów w historii rapu, choć nie pokusimy się o stwierdzenie, że najwybitniejszy, bo szkoda by nam było choćby N.W.A. Panowie z Nowego Jorku z pewnością jednak zasłużyli na miano legend, czego widocznie nieco pozazdrościli im ich synowie. SILive podaje bowiem, że potomkowie niektórych członków Wu-Tang Clanu postanowili nawiązać do sukcesu swoich tatusiów i założyli 2nd Generation Wu.