Hip Hop,News

Taco, Kękę i Sokół w uniwersum Star Wars? To robi wrażenie!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Taco, Kękę i Sokół w uniwersum Star Wars? To robi wrażenie!

Może powinniśmy napisać jednak, że to bohaterowie sagi Georga Lucasa znaleźli się w uniwersum polskiej muzyki? Do prac graficznych nie mamy tak daleko, jak niektórzy z Was mogą myśleć – ci którzy nie pamiętają, że na nasze pytania odpowiadał np. Bartosz Żuber, który portretował Taco, Holaka czy Otsochodzi. Teraz naszą uwagę zwrócił Krystian Mieszkowski, który w temacie nie jest świeżakiem, bo polskim raperom zdążył już chociażby robić zdjęcia. Jednak tym razem to odlot zupełnie innego kalibru.

Krystian wziął na warsztat rozpoznawalne polskie okładki i zamienił ich bohaterów na postaci znane z Gwiezdnych Wojen. Nie zabrakło nawet uwagi przy detalach, bo taki Chewbacca zamiast Taco na okładce „Cafe Belga” stoi przed lokalem o nazwie „Cafe Rebels”. Wszystko gra.

Ale nie samym hip-hopem człowiek żyje i Krystian wziął się nawet za kultowy Kult i przerobił okładkę „Taty Kazika”:

My jesteśmy pod wrażeniem – fajnie, że w Polsce coraz częściej widać zajawkowiczów, którzy dokładają swoje cegiełki do ogólnego obrazu środowiska.

fot. Instagram.com/kmieszkowski

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Prawnik A$AP Rocky’ego postrzelony w Szwecji! Kule trafiły w głowę i w klatkę piersiową

Szwedzki prawnik, Henrik Olssen Lilja, który reprezentował Flacko w głośnej sprawie, o której rozpisywaliśmy się na naszych łamach wielokrotnie, został postrzelony. Kule trafiły go w głowę i w klatkę piersiową. Policja traktuje to jako sprawę jednostkową i już zatrzymano szereg osób w celu przesłuchania. O wszystkim poinformował szwedzki portal Expressen.

Hip Hop,News
Red o bójce na planie klipu O.S.T.R’a, polskich raperach i pieniądzach z Monopolu

Red to postać wielowymiarowa i ciekawa, a jeśli myślicie, że jedyne, z czym możecie go kojarzyć, to pajacowanie - lepiej wróćcie do Blokersów i jego producenckiej płyty Al-Hub. Jakiś czas temu Red znowu medialnie "zabłysnął" za sprawą konfliktu z Paluchem, ale nas wtedy bardziej interesowała jego opinia na temat dissu, który O.S.T.R. skierował do niego naście lat temu w kawałku "Odzyskamy Hip-Hop". Tej odpowiedzi wreszcie się doczekaliśmy.