Rap

„Tańczymy Rak’N’Roll”. Nowy kawałek Białasa już jest, ale akcja wciąż trwa!

Redakcja Skrr.pl -
Tańczymy Rak'N'Roll
Tańczymy Rak'N'Roll
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

„Tańczymy Rak’N’Roll”. Nowy kawałek Białasa już jest, ale akcja wciąż trwa!

5 marca Białas zorganizował zbiórkę dla Fundacji Rak’N’Roll Wygraj Życie!, której zwieńczeniem miał być specjalny nowy numer rapera. Ten ukazał się jednak szybciej. Akcja wciąż trwa, ale kawałek „Tańczymy Rak’N’Roll” odsłuchać można już w serwisach streamingowych i na YouTubie.

„Rak może przytrafić się każdemu, a jego leczenie niekiedy naprawdę sporo kosztuje. Przekonałem się o tym parę lat temu, gdy zachorował mój przyjaciel” – czytamy w opisie zbiórki.

Chodzi oczywiście o Gawrona, o którym Białas wielokrotnie wspomina w swoich kawałkach. „Jedyna impreza, na którą chodzę, dzieciaku, to grill u Gawrona” – rapuje w „Tańczymy Rak’N’Roll”, co jest nawiązaniem do jednego z najpopularniejszych utworów szefa SBM. Gawron chorował na białaczkę, z którą wygrał, o czym raper również nawija w nowym kawałku.

Akcja Rak’N’Roll Music powstała rok temu. Udział wzięli w niej już m.in. Margaret i donGURALesko. „Nowe Plemię” artystki trafiło zresztą na jej najnowszy album „Maggie Vision”, a „Wschód” Gurala na „Dziadzior”. Wsparcie osób chorych na raka teraz, w trakcie pandemii koronawirusa, jest szczególnie ważne. Link do zbiórki Białasa znajdziecie TUTAJ.

fot. Tomasz Kiełbasa / instagram.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Komil dostał odpowiedź na swoje dissy!
https://www.facebook.com/Komil71

Komil, który już w dwóch kolejnych trackach skupiał się na atakowaniu Żabsona wreszcie doczekał się odpowiedzi. Problem jednak w tym, że jej autorem wciąż nie jest Żabson, który ewidentnie przyjął taktykę ignorowania zaczepek, dzięki której Komil po prostu nie dostanie tego, czego tak naprawdę teraz chce, czyli zasięgów. Odpowiedział natomiast inny zamieszany w konflikt artysta związany z Chillwagonem, Flamma Flame.

Lifestyle
Instagram dla najmłodszych i Clubhouse na Androida – rewolucja w social mediach?
Clubhouse na Androida

Instagram i Clubhouse to dwie platformy, o których mówi się ostatnio bardzo dużo. Ta pierwsza regularnie wprowadza kolejne zmiany poprawiające bezpieczeństwo użytkowników, a druga w końcu będzie dostępna dla większej liczby użytkowników. Już niedługo pobierzemy Clubhouse na Androida.