News

Tay-K uznany za winnego morderstwa. Wyrok może dobić do… 99 lat

Tymek Skoniecki -
News - - Dodane przez Tymek Skoniecki

Tay-K uznany za winnego morderstwa. Wyrok może dobić do… 99 lat

Tay-K jest w więzieniu już kilka dobrych lat, lecz jego proces sądowy zaczął się dopiero wczoraj. Taymor był oskarżony o morderstwo oraz rabunek. Nastoletni raper liczył dziś na dobre wieści w sądzie – zwłaszcza po tym, jak został uznany za winnego rabunku. Ale zamiast usłyszeć, że może zostać wcześniej zwolniony z więzienia, dowiedział się że może w nim zostać do końca życia.

Jak podaje m. in. NY TIMES, Ława przysięgłych obradowała w sprawie Tay-K’a przez 4 godziny. Został uznany za winnego morderstwa i grozi mu od 5 do… 99 lat więzienia. Jego wyrok zostanie ogłoszony wkrótce. Wiele ludzi jest zadowolonych z werdyktu, uważając, że Tay-K przypieczętował swój los gdy wydał piosenkę „The Race”, w której przechwalał się brutalnym stylem życia.

Czekając na informacje, ile czasu raper z Kalifornii odsiedzi za kratami, jego fani (oraz hejterzy) burzliwie reagują w internecie.

https://twitter.com/bradypa2027?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1152277903964553219&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.hotnewhiphop.com%2Ftay-k-faces-life-in-prison-for-murder-fans-react-news.86142.html

Póki co pozostaje nam czekać, ale sprawa jest chyba wystarczającą przestrogą dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń w swoich tekstach. Czasami chyba jednak nie warto.

fot. youtube.com/DomisLive

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Żabson poturbowany przez ochroniarzy na koncercie w Giżycku!

Sieć obiegło nagranie, na którym dokładnie widać przebieg sytuacji w Giżycku. Żabson szykował się do stage divingu, co niestety mogło skończyć się dosyć tragicznie, patrząc na to jak ochroniarze "ściągnęli" rapera z barierki. Komentarze internautów nie pozostawiają złudzeń - jak ochrona rapowego koncertu może nie rozumieć stałych elementów gry? Jeżeli zaś faktycznie podyktowane jest to względami bezpieczeństwa, to może należałoby unowocześnić te regulaminy?

Felieton,Hip Hop
Sprawa A$AP Rocky’ego punktem zwrotnym w dyskusji o „rasizmie w białych rękawiczkach”?

Przyznaję, że ciekawy obrót przyniosła sytuacja aresztu Flacko. Podejrzany jest o pobicie, a pierwszy filmik, który ukazał się w sieci zdawał się potwierdzać te przypuszczenia - Rocky rzuca tam typem przez pół ulicy. Tylko że potem dostaliśmy więcej materiałów i sama szwedzka prokuratura uznała - wina jest, ale po obu stronach - choć nie, oni to ujęli innymi słowami - Rocky'emu nie odpuścili podejrzenia o pobicie, ale jego domniemaną ofiarę również podejrzewają o próbę ataku i... molestowanie (jak czytamy w oświadczeniu szwedzkiej prokuratury, bo rzekoma ofiara Flacko wcześniej miała klepać po tyłkach dziewczyny z otoczenia rapera).