Hip Hop,News

Tede dissuje! Obrywa Peja, Multi i Beteo – KARMAGEDON

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Tede dissuje! Obrywa Peja, Multi i Beteo – KARMAGEDON

Chcieliśmy ksywek, nie ukrywajmy – tego oczekiwaliśmy od nowego wydawnictwa, które przyszykował Tede i Sir Michu. Chcieliśmy i… mamy. Bez ukrytych pocisków i niedomówień – Tede wprost dzieli się tym co myśli o kilku zawodnikach. Peja, Multi i Beteo obrywają bynajmniej nie rykosztem.

W kawałku „RYYYJ” Tede punktuje celnie i nie bierze jeńców. Można się nie zgadzać, ale TDF – jak zawsze – wziął ze sobą wachlarz argumentów. Zresztą posłuchajcie sami!

Czy którykolwiek z graczy odpowie? Poczekamy, zobaczymy. Numer mocno kopie po głowie, a refren z zsamplowaną Martą Linkiewicz (której swoją drogą obrywa się równie dosadnie w „Tylko Tyle”), zapewnia dodatkowy trolling. Co sądzicie o ofensywie TDFa? Tak dosadnej krytyki nie słyszeliśmy w polskim rapie od dawna.

fot. kadr z „TEDE & SIR MICH – RYYYJ / KARMAGEDON”, youtube.com/TEDEWIZJA

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Common był molestowany. Wyznanie przełomem w branży?

"Etos rapera" - coś nad czym zastanawiam się dosyć często (być może za często). Co raper może, czego nie, co mu wypada itd. Czy zawsze musi być macho? Czy będąc szczerym wrażliwcem też może mieć street credit? Czy naprawdę może mówić wszystko? Pozornie łatwe pytania z nieco pogmatwanymi odpowiedziami.