Hip Hop,News

Tede, „mieszkanie od starych” i 100 milionów lat w czyśćcu

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Tede, „mieszkanie od starych” i 100 milionów lat w czyśćcu

Wywiady z TDFem są swego rodzaju świętem internetu, a przynajmniej tej jej jego części, której głównymi odbiorcami są słuchacze hip-hopu. Wywiady Winiego to też swoiste święto, a obu panów łączy to, że nigdy nie wiadomo, co akurat powiedzą i jak daleko popłyną (a my razem z nimi).

Fakt faktem jeszcze nie tak dawno Tede był już niemal do porzygania wtórny z gadką o infamii i odkuciu, ale od jakiegoś czasu zarzucił temat i znowu wali anegdotami i przemyśleniami (często na temat kolegów z branży) jak za czasów wywiadów w zielonym (?) sweterku dla CGM.

Kino drogi bez kontroli trakcji

Tym bardziej cieszy, że Winicjusz ponownie spotkał się z Jackiem, co zaowocowało niemal półtoragodzinną rozmową. To już naprawdę robi się kino. Kino drogi i bez scenariusza, ale jednak kino.

Panowie rozmawiają o rozmaitych rzeczach – o tym, jak bardzo Tede był/nie był bananowcem (wątek mieszkania, które dostał od rodziców), o Hitlerze i karze za grzechy (wątek wieczności), o Rap Nokaucie (że byłoby fajnie, gdyby Tede zmierzył się z Peją), o handlu gruntami kościelnymi, o Żuromie (i kulisach jego nagrywek – warto). Tematów jest mnóstwo i mnożą się zupełnie niespodziewanie i spontanicznie. Polecamy całość, jest za darmo, można odpuścić sobotni wypad do kina.

fot. kadr z wideo „Wini x Tede – rozmowa”, youtube.com/WINI

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop,Ranking
Afro Trap, przemoc i PSG. Z rapem przez świat: Francja

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! W każdy piątek, udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!