Rap

Tede publikuje płytę z zaskoczenia!

Michał Fitz -
TEDE & SIR MICH - KTO Z KIM GRA (OFFICIAL VIDEO) / KASABLANCA
TEDE & SIR MICH - KTO Z KIM GRA (OFFICIAL VIDEO) / KASABLANCA
Rap - - Dodane przez Michał Fitz

Tede publikuje płytę z zaskoczenia!

To miała być zwyczajna niedziela. Nie spodziewaliśmy się żadnych premier i nikt na ten dzień niczego nie szykował. Tak nam się przynajmniej wydawało, bo jak się okazało po fakcie, swój misterny plan nieoczekiwanego wydania albumu zrealizował Tede.

Zaczęło się od informacji o kolejnym odcinku serii vlogów Jacka Granieckiego o wymownym tytule „Influenserial”. Do tej pory kolejne części tego programu publikowane były w środy, więc fakt, że nagle wrzucony będzie nowy odcinek po czterech, a nie siedmiu dniach przerwy mógł już uczulić słuchaczy, że coś się święci. Materiał faktycznie pojawił się o 16.20, ale oprócz standardowej, vlogowej formy, na końcu umieszczony został teledysk do numeru „Jacula”.

Na tym Tede jednak nie poprzestał. W tym samym materiale zapowiedział, że jeszcze tego dnia o 20.00 fani dostaną kolejny teledysk, tym razem już w oddzielnej formie. Klip pojawił się wedle zapowiedzi. To wyczekiwane przez fanów i prezentowane do tej pory tylko na krótkich snippetach, drillowe „Kto z kim gra”.

To i tak już sporo twórczości jak na jeden dzień, ale Tedemu wciąż było mało. Okazało się, że o północy na streamingach pojawiła się najnowsza płyta rapera pt. „Ka$ablanca”. Wprawdzie nie jest to pełna jej wersja, gdyż raper zaznaczył, że to edycja „digitial”, która jest w rzeczywistości połową całego albumu. By posłuchać reszty kawałków, trzeba zamówić preorder, który też z tej okazji został odpalony. Dacie Tedemu zarobić?

fot. kadr z klipu „TEDE & SIR MICH – KTO Z KIM GRA (OFFICIAL VIDEO) / KASABLANCA”, YouTube.com/TEDEWIZJA

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
„Stary Folder EP”. Takich tekstów teraz potrzebujemy
Stary Folder EP

Kiedyś poeci i malarze, teraz raperzy i artyści – na każdym etapie burzliwej historii Polski był ktoś, kto przy pomocy sztuki komentował aktualne wydarzenia.

Rap
Młode Wilki 8: Jak zaprezentowali się artyści i czy warto było zmieniać format?
Młode Wilki 8

Ćwierćfinały tegorocznej edycji Młodych Wilków zostały zakończone. Każdy z artystów miał szansę, aby się pokazać. Tym razem zamiast cypherów, Popkiller zdecydował się odświeżyć trochę formułę i zamiast tego zasypał nas kawałkami uczestników. Ja postanowiłem więc sprawdzić, którym raperom wyszło to najlepiej i czy nowy format ma sens.