News

Tekashi 6ix9ine wyjdzie z więzienia jako 69-latek?

Anna Cecocho -
Teashi 69
Teashi 69
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Tekashi 6ix9ine wyjdzie z więzienia jako 69-latek?

Przebywający od listopada w areszcie Tekashi 6ix9ine przez cały ten cały czas utrzymywał, że jest niewinny. Sytuacja jednak obróciła się o 180 stopni i mniej więcej tydzień temu raper przyznał się do winy. We wszystkich dziewięciu zarzucanych mu przestępstwach.

Portal TMZ dotarł do stenogramów z rozprawy apelacyjnej z ubiegłego tygodnia. Jest w nich zapis, że raper przyznał się do wszystkich zarzutów, które mu postawiono. Wśród nich – m.in. przynależności do gangu. Tekashi zeznał, że dołączył do Nine Trey Bloods w 2017 roku. Przyznał się również do tego, że był zamieszany w próbę zabójstwa innego rapera – Chief Keefa. Do zamachu na niego miało dojść na Times Square w czerwcu 2018 roku, jednak akcja się nie powiodła.”Zapłaciłem komuś, by strzelił do wroga gangu Nine Trey Bloods, żeby go wystraszyć. Chciałem tak utrzymać lub zwiększyć swoją pozycję w gangu” powiedział 6ix9ine. Dodatkowo raper przyznał się do dealowania narkotykami. W 2017 roku sprzedał około kilograma heroiny.

View this post on Instagram

He’s good luv , enjoy ?❤️ #FreeDanny?

A post shared by Snap? So_youjad3 (@__ohsoyoujade) on

Zdjęcie z odwiedzin Tekashiego w więzieniu przez jego dziewczynę

Co dalej? Tekashi usłyszy wyrok. Ma to nastąpić najpóźniej 24 stycznia 2020 roku. Po drodze artystę czeka jeszcze kilka rozpraw. Już dziś mówi się jednak o nawet 47 latach odsiadki. Jeśli by je dostał, 6ix9ine wyszedłby na wolność (o, ironio!) w wieku… 69 lat. Istnieje jednak szansa, że zakończy karę wcześniej. Może wpłynąć na to fakt, że aktualnie współpracuje z władzami federalnymi – czyli zeznaje przeciwko kolegom. To m.in dzięki jego informacjom miało dojść do aresztowania trzech osób podejrzanych o próbę zamachu na Keefa.

Jedno jest pewne – raper jeszcze długo nie pojawi się na scenie, no chyba że na koncercie dla więźniów (z tym, że jako jeden z nich), śpiewając ”International Gangstas”.

Fot. z klipu ”Gotti” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Wanna Kicks: Przymierz sneakersy bez wychodzenia z domu

Nie znosisz przymierzalni w galeriach handlowych i wolisz zakupy przez internet, ale jednocześnie lubisz sprawdzić, jak dany model leży na nogach? Teraz możesz i mieć ciastko, i je zjeść. A wszystko dzięki białoruskiemu start-upowi Wannaby, który stworzył aplikację, jakiej potrzebowałeś.

Streetwear
Masz 140 tysięcy dolarów? Kup Jordany z fabrycznym błędem

W dobie milionów sneakersów przechodzących dziś przez taśmy produkcyjne, niemal nie do uniknięcia jest, by przynajmniej kilka par wyszło z niej uszkodzonych. Większość z nich jest wyłapywana na etapie kontroli jakości. Czasami zdarza się jednak, że jakaś umyka uwadze i trafia do klienta. Szczęście w nieszczęściu, bo takie pary okazują się później warte krocie.