Rap

Ten Preston nie żyje

Redakcja Skrr.pl -
Ten Preston nie żyje
Ten Preston nie żyje
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

Ten Preston nie żyje

Wczoraj informowaliśmy o zaginięciu wrocławskiego rapera. Dziś w nocy jego znajomi podali informację, że 25-letni Ten Preston nie żyje.

Maciej Konopka zaginął 25 maja popołudniu. O godzinie 13.00 wyszedł bez dokumentów ze swojego mieszkania, a ostatni raz korzystał ze swojego telefonu o 15.00 w Siechnicach. Rozpoczęto więc poszukiwania, o których poinformowali m.in. członkowie chillwagonu. W nocy podano, że znaleziono ciało rapera. Okoliczności jego śmierci nie są jeszcze znane.

Ten Preston miał podpisać dziś kontrakt wydawniczy z chillwagonem. Przygotowywał też swój debiutancki album i jak napisał na Instagramie zespół, planowali imponującą akcję promocyjną.

„Mieliśmy zaplanowaną akcję szturm: 4 dni, 4 klipy, preorder wraz z informacją o dołączeniu Maćka do szeregu naszych artystów. Preston zaginął w dni kiedy miał pojawić się klip numer 2, tego dnia zleciliśmy blokadę publikacji premier tych utworów”

Album Prestona jest gotowy, ale o tym, czy się ukaże, zadecydują jego bliscy.

fot. instagram.com/chillwagon

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Ten Preston zaginął. Borixon: „Nie jest to żadna akcja marketingowa”
Ten Preston

Informację o tym, że zaginął Ten Preston udostępnili dziś w social mediach m.in. członkowie chillwagonu. Szybko pojawiły się więc spekulacje, że ogłoszenie związane jest nadchodzącym albumem młodego rapera związanego z grupą. Nic w tym dziwnego – najbardziej żenującą promocję płyty w tym roku mamy już za sobą. Jednak jak potwierdził Borixon, zaginięcie Prestona nie jest żadna akcją marketingową.

Lifestyle
Na czym polega fenomen Sanah?
sanah

Sanah jest absolutnym odkryciem 2020 roku. Wydała wtedy bardzo udany album "Królowa dram". Piosenki Zuzanny Jurczak zajmują wszystkie toplisty na Spotify czy Apple Music. 23-letnia wokalistka osiągnęła sukces, o którym marzy niejeden artysta w Polsce. Ambicje, talent i przede wszystkim pomysł na siebie oraz swoją twórczość przynoszą efekty. Sanah nie tylko śpiewa, ale także komponuje, gra na skrzypcach i na pianinie.