Rap

Ten Preston zaginął. Borixon: „Nie jest to żadna akcja marketingowa”

Redakcja Skrr.pl -
Ten Preston
Ten Preston
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

Ten Preston zaginął. Borixon: „Nie jest to żadna akcja marketingowa”

Informację o tym, że zaginął Ten Preston udostępnili dziś w social mediach m.in. członkowie chillwagonu. Szybko pojawiły się więc spekulacje, że ogłoszenie związane jest nadchodzącym albumem młodego rapera związanego z grupą. Nic w tym dziwnego – najbardziej żenującą promocję płyty w tym roku mamy już za sobą. Jednak jak potwierdził Borixon, zaginięcie Prestona nie jest żadna akcją marketingową.

Ten Preston, czyli Maciej Konopka wyszedł ze swojego mieszkania przy ulicy Siemiradzkiego we Wrocławiu wczoraj (25 maja) o godzinie 13.00. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów i poruszał się czarnym BMW E46 kompakt o numerze rejestracyjnym DSR40220. Nie wiadomo, w co był ubrany. Ze swojego telefonu korzystał ostatni raz o 15.00 w Siechnicach, miejscowości pod Wrocławiem.

Każdy, kto posiada przydatne informacje lub widział rapera proszony jest o kontakt z policją pod numerem 606 356 931.

fot. kadr z klipu „Ten Preston – SHEESH (prod. lil aloes)”, YouTube.com/chillwagon

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
„Zjarany Zbyszek”, Disaster Girl i „Charlie bit my finger” jako tokeny NFT. Które dzieła polskiego YouTube mogą podzielić ich los?
nft youtube

W ostatnich miesiącach tokeny NFT zyskały olbrzymią popularność, a ich ceny dochodzą nawet do kilku milionów dolarów. Pod postacią NFT sprzedały się prawdziwe internetowe perełki. Ostatnio dołączyły do nich m.in.: „Disaster Girl” i „Charlie bit my finger”, a na swoją kolej czeka „Zjarany Zbyszek”. Które spośród virali polskiego YouTube mogłby zostać sprzedane jako NFT?