Rap

To on rzucił najlepszą zwrotkę na „Jarmarku”! Poznaliśmy nowego zawodnika labelu 2020

Klementyna Szczuka -
Gruby Mielzky
Gruby Mielzky
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

To on rzucił najlepszą zwrotkę na „Jarmarku”! Poznaliśmy nowego zawodnika labelu 2020

Label należący do m.in. Taco Hemingwaya i PRO8L3M-u w zeszłym roku wystartował bardzo mocno. Dwie płyty Filipa, świetny mixtape Okiego i kompilacja Steeza83 to był jednak dopiero początek. 2020 w zeszłym tygodniu ogłosiło, że wkrótce ujawnieni zostaną ich kolejni zawodnicy. Pierwszy zapowiada się obiecująco.

Gruby Mielzky wyróżniony został przez nas w ostatnim zestawieniu najlepszych influencerów na polskim Instagramie. „To nie tylko nietuzinkowy raper, który rzucił najlepszą zwrotkę na całym „Jarmarku”, ale także błyskotliwy komentator rzeczywistości i przezabawny streamer” – pisaliśmy. Pierwszy legalny materiał, „Do Wesela Się Zagoi”, ma być jego najbardziej bezpośrednim projektem do tej pory. Będzie „autorefleksyjny i pełen retrospekcji oraz codziennych, bardziej teraźniejszych tematów”.

Ponadto za produkcję albumu odpowiada duet The Returners. Ci, którym dziś brakuje klasycznych, boom bapowych brzmień, z pewnością mają więc na co czekać. Premiera przewidziana jest na 26 marca, a póki co mamy już pierwszy singiel i teledysk. Wystartował także preorder, w którym znajdą się nawet… dwa kieliszki o pojemności 50 ml.

fot. kadr z klipu „Gruby Mielzky – Cel (prod. The Returners)”, YouTube.com/2020

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Coachella po raz kolejny odwołana! Co z polskimi festiwalami?
Coachella 2016: Thank You

Koronawirus oczywiście wpłynął na dziesiątki różnych branż, ale mało która została tak bardzo przez niego dotknięta, ja ta koncertowo-eventowa. Zbiorowiska ludzi były pierwszym czynnikiem, który należało wyeliminować, by walczyć z wirusem i wiadomo było też, że w związku z tym jako ostatnie powrócą. Największe światowe festiwale w zeszłym roku nie odbyły się i przesunęły termin i często nawet line-up na ten rok. Liczono, że w lecie 2021 wszystko będzie już normalne na tyle, by można było wspólnie się bawić.

Rap
#zabsonisoverparty. Czy Żabson jest rasistą?

1 lutego na portalach streamingowych pojawił się nowy projekt Żabsona "Ziomalski Mixtape". Jak przyzwyczaił nas raper, materiał jest bardzo zróżnicowany. Oprócz tego, że czerpie przede wszystkim z Południa Stanów Zjednoczonych, nie brakuje na nim także wschodnich inspiracji...